Гімнасти черкаської КДЮСШ «Спартак» порадували своїх тренерів успішними результатами

28 Квітень, 2021

Відбувся відкритий  чемпіонат  ГОЧО ФСТ “Україна” з гімнастики спортивної “Дніпровські хвилі”, в якому  брали участь і успішно виступили вихованці КДЮСШ «Спартак» ЧМР:

СЕРЕД МАЙСТРІВ СПОРТУ УКРАЇНИ:

1 місце  – Харченко Анна, тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

2 місце – Бордовська Анастасія, тренер Бордоська Т.В.

3 місце – Смірнова Яна, тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

3 місце – Синьоок Марія, тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І РОЗРЯДУ: (обов’язкова програма)

1 місце – Проценко Діана 2010 р.н., тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

2 місце – Стрембіцька Єлизавета 2010 р.н., тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

3 місце – Шептурова Марія 2009 р.н., тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І РОЗРЯДУ: (довільна   програма)

3 місце – Удала Анастасія, тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ: (обов’язкова  програма)

1 місце – Ткач Єчизавета 2010 р.н. , тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

1 місце – Волинець Альона 2012 р.н.,  тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

2 місце – Кукла Вероніка 2010 р.н., тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

2 місце – Сандалова Мілана 2012 р.н., тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

2 місце – Проценко Яна 2011 р.н.,  тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

2 місце – Меркулова Поліна 2010 р.н.,  тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

3 місце – Цимбал Олександра2010 р.н.,  тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ: (довільна   програма)

3 місце – Гуц Глорія, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІІ РОЗРЯДУ:

1 місце – Бадьор Марія 2011 р.н., тренери Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

2 місце – Гречана Діана 2011 р.н.,  тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

3 місце – Білик Анастасія 2013 р.н., тренери Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК  І ЮНАЦЬКОГО РОЗРЯДУ 2012 РОКУ НАРОДЖЕННЯ:

1 місце – Ушань Єлизавета,  тренер Шленчак І.В.

2 місце –Коваленко Анна,  тренер Шленчак І.В.

3 місце – Шемшур Олександра,  тренер Шленчак І.В.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК  І ЮНАЦЬКОГО РОЗРЯДУ 2013, 2014  РОКУ НАРОДЖЕННЯ:

2 місце – Маринкевич Поліна 2013 р.н.,  тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

2 місце – Зякун Мілада 2014 р.н.,  тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

3 місце – Гопка Ірина 2013 р.н., тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

3 місце – Атамась Татіана 2013 р.н., тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

 

Фінали в окремих видах багатоборства за програмою МС України (дівчата)

Опорний стрибок:

2 місце – Харченко Анна тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

Різновисокі бруси:

1 місце – Харченко Анна, тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

Колода:

1 місце – Бордовська Анастасія, тренер Бордовська Т.В.

3 місце – Харченко Анна, тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

Вільні вправи:

1 місце – Харченко Анна, тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

3 місце – Синьоок Марія,  тренери  Красовська Ан.Л., Красовська Ал.Л.

Чудово також справились зі своєю програмою і завданням  юнаки:

СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ  І ЮНАЦЬКОГО РОЗРЯДУ:

3 місце – Петровський Антон, тренер Толмачов А.І.

СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ  ІІ  РОЗРЯДУ:

1 місце – Монке Владислав, тренер Толмачов А.І.

2 місце – Ворсуль Глєб,  тренер Толмачов А.І.

2 місце – Галкін Гліб, тренер Толмачов А.І.

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі з хореографії  Зуєва Т.І. та Кириленко Н.Г., тренер-викладач з  акробатики Черненко Д.О.

 



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys