Вихованці КДЮСШ №2 у чемпіонаті Черкас з плавання вибороли 17 перших місць

24 Травень, 2021

Юнаки та дівчата спортивної школи змагалися у басейні «Черкаси-Арени» у тааких дисциплінах: 100 метрів вільний стиль, 200 метрів брас, 100 метрів на спині, 200 метрів комплексне плавання та 50 метрів батерфляй.

На дистанції 100 метрів вільний стиль серед дівчат:

1 місце – ПОЙДА Анастасія з результатом: 1,07.24 с;

2 місце – БОРОВКОВА Софія з результатом: 1.09,20 с;

3 місце – ІВЖЕНКО Дарія з результатом: 1.11,23 с.

На дистанції 100 метрів вільний стиль серед юнаків:

1 місце – ПЕДЬКО Дмитро з результатом: 0.56,51 с.

На дистанції 200 метрів брас серед дівчат:

1 місце – ОЛІЙНИК Юлія з результатом: 4.07,97 с;

2 місце – ГАЙДУЧОК Олександра з результатом: 4.30,36 с;

3 місце – ПАВЛОВА Марія з результатом: 4.56,74 с.

На дистанції 200 метрів брас серед юнаків:

1 місце – СОКУР Максим з результатом: 2.55,58 с;

2 місце – КУЛЬТЕНКО Антон з результатом: 2.55,69 с.

На дистанції 100 метрів на спині серед дівчат:

3 місце – БЕЗКОПИЛЬНА Марія з результатом: 1.46,38 с.

На дистанції 100 метрів на спині серед юнаків:

1 місце – БУРХАН Євгеній з результатом: 1.04,83 с;

2 місце – МИРОНЮК Іван з результатом: 1.10,26 с;

3 місце – ОСТРИЙ Максим з результатом: 1.31,59 с.

На дистанції 200 метрів комплексне плавання серед дівчат:

3 місце – КУШНІРЕНКО Ліза з результатом: 4.00,12 с.

На дистанції 200 метрів комплексне плавання серед юнаків:

2 місце – СНІСАРЕНКО Денис з результатом: 3.33,76 с;

3 місце – САМЧЕНКО Кирил з результатом: 3.39,69 с.

На дистанції 50 метрів батерфляй серед дівчат:

1 місце – ПОЙДА Анастасія з результатом: 0.31,13 с;

2 місце – ІВЖЕНКО Дарія з результатом: 0.34,67 с;

3 місце – ГОЛОБОРОДЬКО Софія з результатом: 0.47,15 с.

На дистанції 50 метрів батерфляй серед юнаків:

1 місце – ПЕДЬКО Дмитро  з результатом: 0.26,52 с;

2 місце – СОКУР Максим з результатом: 0.30,44 с.

На дистанції 50 метрів на спині серед дівчат:

2 місце – ГОЛОБОРОДЬКО Софія з результатом: 0.43,50 с;

3 місце – КУШНІРЕНКО Елизавета з результатом: 0.46,28 с.

На дистанції 50 метрів на спині серед юнаків:

1 місце – ПЕДЬКО Дмитро з результатом: 0.28,76 с;

2 місце  – БУРХАН Євгеній з результатом: 0.29,17 с;

3 місце – МИРОНЮК Іван з результатом: 0.33,47 с;

На дистанції 200 метрів вільним стилем серед дівчат:

1 місце – БОРОВКОВА Софія з результатом: 2.33,63 с;

2 місце – ФРОЛОВА Анна з результатом: 2.43,44 с;

3 місце – БІЛАН Юліанна з результатом: 2.53,36 с.

На дистанції 200 метрів вільним стилем серед юнаків:

2 місце – БІЗІН Дмитро з результатом: 2.21,84 с;

3 місце – МАТЮШКІН Віктор з результатом: 2.32,44 с.

На дистанції 100 метрів батерфляй серед дівчат:

1 місце – ПОЙДА Анастасія з результатом: 1.16,29 с;

2 місце – ГОЛОБОРОДЬКО Софія з результатом: 2.00,66 с.

На дистанції 100 метрів батерфляй серед юнаків:

2 місце  – БЕЗКОПИЛЬНИЙ Іван з результатом: 1.26,98 с;

3 місце – ЗАХАРЧЕНЯ Дмитро з результатом: 1.41,23 с;

На дистанції 100 метрів брас серед дівчат:

2 місце – ЖУЛЬОВА Марія з результатом: 1.49,50 с.

На дистанції 100 метрів брас серед юнаків:

1 місце – КУЛЬТЬЕНКО Антон з результатом: 1.13,58 с;

2 місце –СОКУР Максим з результатом: 1.18,73 с.

На дистанції 50 метрів вільний стиль серед дівчат:

1 місце – ПОЙДА Анастасія з результатом: 0.29,24 с;

2 місце – БОРОВКОВА Софія з результатом: 0.30,70 с.

На дистанції 50 метрів вільний стиль серед юнаків:

1 місце – ПЕДЬКО Дмитро з результатом: 0.24,97 с;

3 місце – МИРОНЮК Іван з результатом: 0.29,21 с.

На дистанції 50 метрів брас серед дівчат:

1 місце – ІВЖЕНКО Дарія з результатом: 0.39,96 с;

3 місце – ОЛІЙНИК Юлія з результатом: 0.51,48 с.

На дистанції 50 метрів брас серед юнаків:

1 місце – КУЛЬТЕНКО Антон з результатом: 0.32,69 с;

2 місце – БУРХАН Євгеній з результатом: 0.33,60 с;

3 місце – СОКУР Максим з результатом: 0.36,17 с.

На дистанції 100 метрів комплексне плавання серед дівчат:

1 місце – ІВЖЕНКО Дарія з результатом: 1.20,21 с;

2 місце – БОРОВКОВА Софія з результатом: 1.21,32 с.

На дистанції 200 метрів на спині серед дівчат:

2 місце – ГОЛОБОРОДЬКО Софія з результатом: 3.32,90 с;

3 місце – КУШНІРЕНКО Елизавета з результатом: 3.47,25 с.

На дистанції 200 метрів на спині серед юнаків:

1 місце –  БУРХАН Євген з результатом: 2.22,94 с;

2 місце – МИРОНЮК Іван з результатом: 2.267,87 с;

3 місце – КОРУПЯТНИК Сергій з результатом: 3.23,78 с.



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys