Переможці та призери відкритого чемпіонату Черкас з гімнастики спортивної серед дівчат

2 Червень, 2021

За нагороди  змагалися гімнастки  КДЮСШ “Спартак” ЧМР і ОДЮСШ “Олімпія” (обидві м.Черкаси), м.Львів, м.Марганець, м. Чернігів, м. Ромни.

Після напружених декількох змагальних днів маємо наступні результати

СЕРЕД МАЙСТРІВ СПОРТУ УКРАЇНИ 2005 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Харченко Анна, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІ місце – Рабко Анастасія, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІІ місце – Смірнова Яна, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

СЕРЕД МАЙСТРІВ СПОРТУ УКРАЇНИ 2006 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Терещенко Майя, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІ місце – Синьок Марія, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІІ місце – Рогаль Вікторія, м.Ромни

СЕРЕД КАНДИДАТІВ У МАЙСТРИ СПОРТУ 2007 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Подлесна Софія, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІ місце – Шевченко Яна, тренер Бордовська Т.В., Блищик В.С.

ІІІ місце – Киба Вікторія, м.Ромни.

СЕРЕД КАНДИДАТІВ У МАЙСТРИ СПОРТУ 2008 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Надюк Кіра, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІ місце – Моляка Яна, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІІ місце – Монке Олександра, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І РОЗРЯДУ 2009 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВА ПРОГРАМА

І місце – Кравчук Марія, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІ місце – Караушан Анастасія, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІІ місце – Шептурова Марія, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І РОЗРЯДУ 2009 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

І місце – Коваль Анастасія, м.Львів

ІІ місце – Шапошник Валерія м.Марганець, Удала Анастасія тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІІ місце – Воскресенська Діана, ОДЮСШ “Олімпія”

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І РОЗРЯДУ 2010 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВА ПРОГРАМА

І місце – Стрембіцька Єлизавета, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

ІІ місце – Черниш Марія, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІІ місце – Кукла Вероніка, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І РОЗРЯДУ 2010 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

І місце – Проценко Діана, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІ місце – Нефедова Тетяна, м. Ромни

ІІІ місце – Андронатій Анна, м.Львів

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ 2010 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВА ПРОГРАМА

І місце – Ткач Єлизавета, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

ІІ місце – Мерулова Поліна, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІІ місце – Сорока Єва, м.Львів

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ 2010 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

І місце – Цимбал Олександра, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

ІІ місце – Федина Вікторія, м.Ромни

ІІІ місце – Олійник Світлана, м. Ромни

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ 2011 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВА ПРОГРАМА

І місце – Стадник Вероніка, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІ місце – Делікатна Аліса, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

ІІІ місце – Бадьор Марія, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ 2011 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

І місце – Проценко Яна, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІ місце – Чисужко Софія, ОДЮСШ ” Олімпія”

ІІІ місце – Левченко Єва, м.Львів

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ 2012 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВА ПРОГРАМА

І місце – Круглова Єва, ОДЮСШ ” Олімпія”

ІІ місце – Сандалова Мілана, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

ІІІ місце – Міхтунець Міла, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІ РОЗРЯДУ 2011-12 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

І місце Волинець Альона, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІ місце – Нагорна Поліна, м.Львів

ІІІ місце – Гуц Глорія, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІІ РОЗРЯДУ 2011 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Гречана Діана, тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІ місце – Дума Вікторія, м.Львів

ІІІ місце – Дідич Вікторія, м.Львів

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІІ РОЗРЯДУ 2012 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Воєводська Марія, м.Марганець

ІІ місце – Нестеренко Єва, м. Чернігів

ІІІ місце – Чередніченко Марія, м. Ромни

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК ІІІ РОЗРЯДУ 2013 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Сліпчук Маргарита, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІ місце – Купець Каріна, ОДЮСШ “Олімпія”

ІІІ місце – Тімуш Аліса, м.Ромни.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І ЮН. РОЗРЯДУ 2012 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Коваленко Ангеліна тренер Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І. та Малахова Ілона м.Марганець

ІІ місце – Ушань Єлизавета тренер Шленчак І.В., та Побігушко Єва, м.Львів

ІІІ місце – Древаль Вероніка, тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С., та Шевченко Діана тренер Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І ЮН. РОЗРЯДУ 2013 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Галицька Діана, ОДЮСШ “Олімпія”, та Зізіменко Наталія тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІ місце – Мікульська Надія тренери Бордовська Т.В., Блищик В.С. та Ключник Єва м.Чернігів

ІІІ місце – Атамась Татіана, Маринкевич Поліна тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І ЮН. РОЗРЯДУ 2014 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Хоменко Маргарита, м.Ромни

ІІ місце – Сокол Мілана м. Марганець, Капуста Яна тренери Красовська Ан.Л.,Красовська Ал.Л.

ІІІ місце – Павленко Аріна, Берзуля Вікторія, м. Ромни.

СЕРЕД СПОРТСМЕНОК І ЮН. РОЗРЯДУ 2015 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

І місце – Поскрипка Анастасія, тренер Блищик В.С.

ІІ місце – Гарковенко Валерія,тренер Блищик В.С.

ІІІ місце – Лук’яненко Злата, тренер Блищик В.С.

 



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys