Черкащани можуть стати учасниками рекорду України зi скандинавської ходьби

9 Червень, 2021

ТОВ «НВФ «Урожай», Благодійний фонд «МХП-Громаді» та Українська Федерацiя Скандинавської Ходьби запрошують Вас прийняти участь у флешмобі та стати рекордсменом Книги рекордів Національного реєстру рекордів України.

Вперше флешмоб буде відбуватись в режимі телемосту з іншими містами України та полягатиме у одночасному проходженні Скандинавською ходьбою учасниками з різних населених пунктів України та 5 країн світу.

Для участі у флешмобі необхідно зареєструватися за посиланням та одночасно з іншими учасниками о 10-00 годині 19 червня 2021 року стартувати у своєму населеному пунктів зробивши відповідне селфі (фото) або відео.

Всі учасники флешмобу обов’язково отримують Диплом учасника рекорду та приймуть участь у розіграші цінних призів, серед яких 5 пар палиць для Скандинавської ходьби, а також можуть отримати Головний приз – смартфон.

У встановленні рекорду візьмуть участь бажаючі з усієї України, а також Італії, Польщі, Білорусі та Казахстану.

 

Скандинавська ходьба офіційно визнана видом спорту, як один із видів  спортивного туризму і змагання зі скандинавської ходьби офіційно включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України Міністерства молоді та спорту України.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys