Чемпіонат України з триатлону (акватлону)

23 Червень, 2021

Нещодавно завершився чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юнаків, кадетів в естафетах-мікст, який вперше проходив у м.Запоріжжя.  В загальній кількості, на чемпіонаті України серед юнаків та кадетів стартувало 93 спортсмени серед яких 6 спортсменів відділення триатлону КДЮСШ № 2 ЧМР.
В другий день змагань у Запоріжжі було проведено естафету в форматі Всесвітніх пляжних Ігор, які вперше відбулися в Катарі у 2019 році. Її особливість у тому, що в рамках змішаної естафети з акватлону один атлет повторює свою частину двічі. Формат 1+1, тобто атлетка пропливла-пробігла, передала естафету партнерові по команді, а потім такий самий цикл повторюється ще раз.
Серед юнаків 18 місце посів СИЧ Ярослав, а БІЗІН Дмитро  став двадцять п’ятим серед 40 спортсменів.
БІЛАН Юліанна зайняла 16 сходинку серед 23 дівчат.
ЖИВОТКОВ Іван став сьомим, КУДІН Максим – десятим, КРИВОРУЧКО Артем тринадцятим, а ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Олексій – дев’ятнадцятим серед 25 кадетів.
Серед кадеток ПОПАДЬКО Надія – 13 місце.
В естафетах-мікст серед кадетів команда у складі: ПОПАДЬКО Надії та ЖИВОТКОВА Івана стала дев’ятою.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys