Переможці та призери «Ігор Нескорених» у Черкасах

28 Червень, 2021

27 червня вперше у Черкасах відбулися «Ігри Нескорених». Участь в Іграх взяли ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонної служби України, поліції, СБУ, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

Змагання проходили на «Черкаси-Арені» (центральний стадіон) і на набережній Дніпра –  з велоспорту.

Легка атлетика

Біг на 100 мерів стоячи

Іван Герецун (Чернівецька область) – посів перше місце, результат 12.16 сек;

Євген Жар (Кіровоградська область) – друге місце, результат 12.38 сек;

Дмитро Чабаненко (Хмельницька область) – трете місце, результат 12.63 сек.

Біг на 400 метрів

Анатолій Григораш (Миколаївська область) – перше місце у категорії ІТ 3, результат 1.01.83 хв;

Володимир Рубан (Волинська область) – перше місце у категорії ІТ 1, результат 1.11.87 хв;

Дмитро Гержан (Київська область) – друге місце у категорії ІТ 1, результат 2.02.67 хв.

Біг 400 метрів (ІТ 7 стоячи)

Дмитро Чабаненко (Хмельницька область) – перше місце, результат 57.35;

Євген Жар (Кіровоградська область) – друге місце, результат 57.40;

Олег Зімніков (Сумська область) – третє місце, результат 1.00.30.

Біг 1500 метрів

Чабаненко Дмитро (Хмельницька область) – перше місце, результат 4.50.4

Євген Жар (Кіровоградська область) – друге місце, результат 4.54.4;

Олег Зімніков (Сумська область) – третє місце, результат 5.02.5.

Стрибки в довжину

Володимир Рубан (Волинська область) – перше місце – 4,24 м;

Володимир Воропай (Миколаївська область) – друге місце 3,30 м;

Анатолій Григораш (Миколаївська область) – посів перше місце у своїй категорії із результатом 5,28 м

Перше місце – Олександр Ткаченко (Чернігівська область) – 5,39 м;

Друге – Іван Герецун (Чернівецька область) із результатом 5,38 м;

Третє місце у стрибках в довжину посів Олег Зімніков (Сумська область) – 5,07 м.

Велоспорт

Категорія ІRВ 1

Капітон Лі (Миколаївська область) перше місце – 5.18.15;

Дмитро Браницький (Хмельницька область) друге місце – 5.26.52;

Павло Воловик (Дніпропетровська область) третє місце – 5.33.58.

Категорія ІНВ 2

Перше місце посів Віталій Степаненко (Черкаська область) – 5.36.02.

Категорія ІRВ 3

Перше місце посів Денис Фіщук (Черкаська область) – 4.11.81

Друге – Олександр Прокопенко (Київська область) – 4.30.12;

Третє – Юрій Зекун (Харківська область) – 4.42.57;

Штовхання ядра

У різних категоріях перші місця посіли:

Ярослав Платмір (Черкаси);

Олександр Пискун (Дніпропетровська область);

Степаненко Віталій (Черкаська область).

Категорія IF 1

Лі Капітон (Миколаївська область) перше місце;

В’ячеслав Дем’янчук (Житомир) дреге місце;

Володимир Воропай (Миколаївська область) третє місце.

Категорія IF 2

В’ячеслав Хільчишин (Рівненська область) перше місце;

Володимир Мейгеш (Черкаська область) друге місце;

Захар Казнодзей (Рівненська область) третє місце.

Категорія IF 4

Богдан Крупський (Київська область) перше місце;

Родіон Сітдіков (Київська область) друге місце;

Олександр Маковей (Хмельницька область) третє місце.

Метання диска

Категорія IF 1

Володимир Воропай (Миколаївська область) перше місце;

Сергій Пандрак (Рівненська область) друге місце.

Категорія IF 2

Захар Казнодзей (Рівненська область) перше місце;

Володимир Товкис (Київська область) друге місце;

Володимир Мейгеш (Черкаська область) третє місце.

Категорія IF 4

Олександр Маковей (Хмельницька область) перше місце;

Богдан Крупський (Київська область) друге місце;

Родіон Стідніков (Київська область) третє місце.

Категорія IF 5

Олег Кравець (Миколаївська область) перше місце;

Віталій Степаненко (Черкаська область) друге місце;

Сергій Прядка (Черкаси) третє місце.

Категорія IF 6

Олександр Пискун (Дніпропетровська область) перше місце.

Категорія IF 8

Ярослав Платмір (Черкаси) посів перше місце.

Пауерліфтинг

Жінки середня вага

Ярослава Мазур (Житомирська область) – перше місце – 30 кг;

Людмила Менюк (Вінницька область) – друге місце – 27,5 кг.

Чоловіки легка вага

Володимир Шатіло (Чернігівська область) – перше місце – 120 кг;

Друге місце поділили:Дмитро Чабаненко (Хмельницька область) – 95 кг і Анатолій Компанієць (Кіровоградська область) – 95 кг.

Третє місце – Олег Зімніков (Сумська область) –60 кг

Чоловіки середня вага

Андрій Котовенко (Київська область) – перше місце – 170 кг;

Олександр Гавриленко (Чернігівська область) – друге місце – 150 кг;

Павло Козбан (Кіровоградська область) – третє місце – 147,5.

Чоловіки важка вага

Євген Олексенко (Запорізька область) – перше місце

Іван Рудий (Київська область) – друге місце

Максим Негров (Херсонська область) – третє місце.

Джерело: suspilne.media



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys