У Черкасах заплановано створити Спортивне містечко для занять 9-ма видами спорту

9 Липня, 2021

Виконавчий комітет Черкаської міської ради за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка погодив проект рішення «Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2022-2026 роки»

Завдяки реалізації Програми 70 провідних спортсменів та їх тренерів зможуть отримувати стипендії міського голови, також за спортивні досягнення тренери отримуватимуть щомісячне преміювання.

Окрім цього, буде реалізовано масштабний проект зі створення в приміщенні колишньої тютюнової фабрики Спортивного містечка, де будуть забезпечені належні умови та сучасне обладнання для занять дітей кульовою стрільбою, стрільбою з лука, греко-римською боротьбою, боксом, художньою гімнастикою, важкою атлетикою, настільним тенісом, фехтуванням та веслуванням.

Ще один амбітний об’єкт буде реалізований для ДЮСШ з веслування, спортсмени та тренери якої нарешті отримають веслувальну базу, обладнану відповідно до сучасних вимог. Адже за понад 60 років свого існування база для занять черкаських веслувальників не ремонтувалась і зараз перебуває у занедбаному стані.

Остаточне рішення – за депутатами.

Джерело: dogp.gov.ua