Ірина Надюк про «бронзовий» виступ Іллі Ковтуна на чемпіонату світу зі спортивної гімнастики

23 Жовтня, 2021

До уваги коментар тренерки черкаського  гімнаста Ірини Надюк для Суспільне Спорт.

“Головний тренер збірної України Геннадій Сартинський одразу прораховував, що Ілля є претендентом на третю позицію з багатоборства. Ми сподівалися на це, але для того, щоб посісти цю позицію, йому потрібно було виконати усю свою програму на максимум. На коні Ілля мав похибки, через що не виконав усю базу, також помилки були на брусах.

Після брусів почалися хвилювання, що його можуть зсунути з третьої позиції інші спортсмени. Але Ілля добре впорався на поперечині і отримав найвищу оцінку на сьогоднішній день у цьому виді. Це дало йому можливість піднятися на третю сходинку. Щодо моїх відчуттів, то поки немає такого розуміння, що він третій у багатоборстві на чемпіонаті світу. Попереду ще фінали, і ми поки що не можемо зрозуміти, які він досягнення має. Зараз уся концентрація йде на фінали.

Конкуренція у фіналах окремих снарядів буде високою. Тут зібралися найкращі гімнасти зі всього світу, це не якісь там міжнародні турніри, а дуже вагомі змагання. Ілля на помості йшов вслід за олімпійським чемпіоном-2020 Дайкі Хашімото. Також тут дуже багато інших титулованих гімнастів, це найкращі спортсмени світу. Тому конкуренція дуже висока, і у нас прогнозувати – це функція головного тренера. Наше завдання – втілювати це у реалії, ми просто будемо намагатися робити свою справу”.