Черкащанка Анастасія Комович розповіла, як здобула срібло на Чемпіонаті світу

21 Листопада, 2021

Черкаська спортсменка Анастасія Комович виборола срібну медаль у ваговій категорії 80+ на Чемпіонаті світу зі спортивного та бойового самбо, який відбувся у Ташкенті. Як здобувала перемогу, самбістка розповіла Суспільному.

“Хотілось, звичайно, золото, хотілось перемоги. Але й це для мене велике досягнення, це — Чемпіонат світу і це для мене досить важлива подія. Я рада, що тримаю цю нагороду в руках”.

За словами тренера, підготовку до змагань Анастасія почала після народження доньки.

“Якісь плани неможливо було будувати. Втім вже за рік і два місяці після народження доньки Анастасія стала срібною призеркою Європи – це багато чого коштує”, — розповів тренер Володимир Римар.

У фіналі Анастасія поступилася представниці команди Російської Федерації Ользі Артошиній. З нею українка зустрілася вперше, зауважила Анастасія.

“З кожною зі своїх суперниць я зустрічалась і не один раз. На першій зустрічі я боролась з білорускою, з нею ми боролися й два роки тому на фіналі Чемпіонату світу. А з француженкою ми теж зустрічаємось майже завжди — це все залежить від жеребкування, але склад майже незмінний, він залишається таким як і був”.

Команда України здобула вісім нагород: дві золоті, три срібні та три бронзові. Спортсменка розповіла, що самбістки показали на чемпіонаті найкращий український результат з усіх категорій, та взяли три медалі в жіночих дисциплінах.

Спортсменка додала, що з нового року почнеться відбір на Чемпіонат Європи та Чемпіонат світу, тож згодом розпочне підготовку до цих стартів. Втім найближчим часом Анастасія тренувань не планує, хоче відпочити:

“Я зараз хочу відпочити після Чемпіонату все-таки, тому що було вкладено багато сил емоційних і фізичних”.