«Золото» та два «срібла»: результат черкащанина виступу Сергія Куліша на міжнародних змаганнях в Сербії – «Гран-Прі Бєлграда 2019»

11 Грудень, 2019

У турнірі взяли участь 288 спортсмени із 18 країн світу, серед яких був спортсмен з Черкащини і продемонстрував чудовий результат.

У вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи) змагалися 69 учасників із 9 країн світу. Загалом у цій вправі відбулося 2 старти. В обох черкаський спортсмен виборов нагороди. У першому старті Сергій Куліш посів друге місце, в другому – виборов «золоте» перше місце з найкращим результатом кваліфікації – 631,2 очок.

Черкащанину вдалося перемогти іменитих світових спортсменів. Зокрема у цих змаганнях брав участь Олімпійський чемпіон-2012 року цій вправі Alin George Moldoveanu з Румунії, чемпіон Європи Олег Царьков та інші титуловані стрілки.

У вправі ГП-мікст Сергій Куліш виступав у парі з одеситкою Анною Ільїною, їхня команда у фінальному змаганні посіла друге місце з 19 команд. ГП-мікст – це командна олімпійська вправа, коли стріляють по черзі чоловік і жінка, або змішана пара.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys