Чоловіча збірна команда Черкаської області вийшла до фінального етапу чемпіонату України з хокею на траві у приміщенні

23 Грудень, 2019

Завдяки вдалому виступу у груповому раунді, де черкащани фінішували на 2 місці, наша збірна побореться за нагороди чемпіонату

У груповому етапі чоловіча збірна команда Черкаської області з хокею на траві  за вихід до фінального етапу змагалася у групі «Б». З цієї групи, як із групи «А», боротьбу за нагороди продовжують по три кращі команди.

Суперниками черкащан були команди: СДЮШОР “Динамо” (м. Суми), “Олімпія-Авангард” (Вінницька область), “ШВСМ-Олімпія” (м. Вінниця), “МДЮСШ № 1” (м. Вінниця).

Зустрічі з цими командами збірна Черкаської області закінчила з такими результатами:  СДЮШОР “Динамо” – 10:4, “Олімпія-Авангард”  – 3:0, “МДЮСШ № 1” (м. Вінниця) – 6:6,  “ШВСМ-Олімпія” (м. Вінниця)  – 5:8.

У групі «Б» черкащани посіли 2 місце і разом з командами МДЮСШ № 1″ (м. Вінниця) та  “ШВСМ-Олімпія” (м. Вінниця) вийшли до наступного етапу де поборються за один з комплектів нагород.

У групі «А» перші три місця здобули: ОКС-ШВСМ-ЦОП (м. Вінниця), ХК «Політехнік» (м.Коростень), «ШВСМ-Старт» (Бердичівський р-н).

Команди, які у своїх групах фінішували на 4-5 місцях розіграють 7-10 місця.

Матчі за 1-6 місця відбудуться у кінці січня наступного року у Житомирі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys