У Черкасах відбулися Чемпіонати України в неолімпійських класах яхт і серед юніорів з вітрильного спорту

24 Серпня, 2023

Змагання такого рівня вперше провели в Черкасах за всі роки Незалежності України. Упродовж 4 днів майже 70 учасників із Дніпропетровської, Миколаївської, Донецької, Полтавської областей та міста Київ у акваторії Дніпра змагалися спортсмени в шести класах: Finn, Ilca 6, Ilca 7, Ultra M, 470 та 420. Їм довелося демонструвати свої знання й уміння і в штиль, і у вітряну погоду.

Зрештою, за результатами змагань переможцями стали:

клас «470» (змішані, чоловіки, жінки) – Самарін Єгор/Василенко Єлизавета (Дніпропетровська область);

клас ILCA – Андрій Вердиш (м.Київ);

клас ILCA6 (чоловіки, юніори, юніорки) – Іван Антіпін (Миколаївська область);

клас Фінн – Тарас Гавриш (м.Київ);

клас Ultra M (чоловіки) – Дмитро Антіпін  (Миколаївська область). Важливо відзначити, що у цій категорії Друге місце посів вихованець черкаської КДЮСШ  Ростислав Лєвцов.

«Символічно, що ці чемпіонати України відбулися в нашому місті саме перед великими державними святами, уособлюючи наше прагнення до миру і свободи, – сказав Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко. – Насамперед дякую нашим відважним Збройним силам за можливість жити і працювати, займатися спортом. Вірю, що незабаром ми будемо проводити такі змагання і на хвилях Маріуполя та інших міст, які знову стануть вільними від окупації. Слава Україні!».

Серед організаторів цих престижних всеукраїнських змагань – Черкаська обласна військова адміністрація, Черкаська міська рада, черкаський крейсерський яхт-клуб «Парус», ГО «Козацькі вітрила», обласна федерація вітрильного спорту України.

Джерело: Черкаська міська рада