Черкаські спортсмени отримали новий інвентар

11 Жовтня, 2019

Новий спортивний інвентар з’явився у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №1 (Черкаси)

Аби тренування тут проходили на високому рівні, для її вихованців придбали волейбольні й баскетбольні м’ячі та кошики для них, TRX петлі, сітки на баскетбольні кільця, майже сотню манішок та 15 комплектів ігрової форми, нову волейбольну сітку.

Кошти на закупівлю сучасного обладнання в бюджеті міста передбачили за пропозицією заступника міського голови Юрія Ботнара, яку своїм голосуванням підтримав і депутатський корпус.

– Дякую директорці спортшколи Вікторії Красновій та тренерам КДЮСШ-1 за їх самовіддану працю, а платникам податків – за можливість розвивати місто, – сказав під час передачі інвентарю Юрій Андрійович. – Ми працюємо над тим, аби наші діти тренувалися в найкращих умовах та з якісним обладнанням.

Нині дитячо-юнацьку спортивну школу №1 відвідує 632 дитини. У ній працюють секції з п’яти видів спорту – із волейболу, баскетболу, художньої гімнастики, хокею на траві й футзалу. Займаються тут дітки із 3,5 років до 17 років.

І тренери, і юні спортсмени радіють новенькому обладнанню. Одразу ж після передачі випробували м’ячі в грі.

За словами директора КДЮСШ №1 Вікторії Краснової, у такій кількості інвентар почав з’являтися вперше за часи незалежності.

У минулому році, нагадаємо, для поліпшення роботи комунальних спортивних шкіл на оновлення інвентарю спрямували понад 2 млн 87 тисяч грн. Сучасне спорядження з’явилося в ДЮСШ з веслування, КДЮСШ «Вікторія», «Вулкан», «Спартак», № 1 та №2.

chmr.gov.ua