Українська фехтувальниця-шаблістка Ольга Харлан здобула 33-ю нагороду на Кубках світу

18 Травня, 2024

У Пловдиві (Болгарія) на  етапі Кубка світу Харлан здобула срібну медаль, яка стала для неї 33-ою нагородою на Кубках світу.

В Болгарії в основній сітці індивідуальної першості Ольга Харлан почала з перемоги над «нейтральною» росіянкою Анною Смірновою (15:8), якій у липні минулого року відмовилася потиснути руку на чемпіонату світі у Мілані.

Потім наша олімпійська чемпіонка перемогла суперниць з Італії: Елоізу Пассаро (15:7) та Росселлу Грегоріо (15:5), а у чвертьфіналі вибила з боротьби американку Елізабет Тартаковскі (15:8).

У напруженому півфіналі Ольга Харлан здолала дворазову чемпіонку світу Місакі Емуру з Японії (15:13). І лише у фіналі українка поступилася лідерці світового рейтингу FIE Сарі Бальзер з Франції (8:15).