Спортсмени КДЮСШ №2 (Черкаси) у I половині жовтня відзначилися високими результатами

11 Жовтня, 2019

В активі черкащан перші і призові місця завойовані у чотирьох видах спорту

Велоспорт

В м. Знам’янка з 3 по 6 жовтня проходив І етап Кубку України в індивідуальній груповій гонці. Разом з цими змаганнями проходили всеукраїнські змагання з велосипедного спорту серед юнаків та юніорів в індивідуальній гонці та всеукраїнські змагання в естафетах. В змаганнях прийняли участь 122 учасника з 12 регіонів. Черкаська область була представлена  10 спортсменами, які займаються в КДЮСШ № 2 ЧМР у тренерів Степаненко В.В. та Єрмакова О.Д. Рибарук Костянтин та  Царан Ростислав були другими в естафеті, а Стіна Максим разом з Гаркавим Володимиром стали четвертими. Левченко Каріна та Познякова Ганна в естафетній гонці зайняли 3 місце. Дівчата перший раз приймали участь у змаганнях такого рангу. Нажаль у цих змаганнях не зміг прийняти участь лідер Черкаської збірної команди з велоспорту Новаковський Віталій, так як він зараз в складі збірної команди України знаходиться на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Стрільба з луку

Сікало Єлизавета, спортсменка КДЮСШ № 2 ЧМР, знову повертається із змагань з нагородою.  В м.Нова Каховка в період з 01 по 04 жовтня, проходив Кубок України серед дорослих зі стрільби з лука. Спортсменка, змагаючись з дорослими досвідченими спортсменами, настріляла на бронзову медаль. Вітаємо Сікало Єлизавету та її тренера Калініченко Н.А.

Стрільба з пневматичної зброї

У м. Львів проходив відкритий чемпіонат України з зі стрільби з пневматичної зброї імені заслуженого тренера України Кукси А.П. В змаганнях взяли участь більше ста спортсменів з 18 регіонів України. Команда Черкаської області в загальнокомандному заліку виборола шосте місце. Омельяненко Дмитро та Хроненко Максим, спортсмени КДЮСШ № 2, в командному заліку у  вправі ГП-6 стали найсильнішими і поклали в скарбничку Черкаської області золоті медалі.

Триатлон

Дванадцять спортсменів КДЮСШ №2 ЧМР прийняли участь в чемпіонаті України з триатлону (дуатлону) серед юнаків та кадетів. 105 спортсменів з 17 команд долали три етапи дистанції: 2,5 км біг + 8 км велосипедна гонка + 1 км біг.  Серед кадетів Трипутень Іванна була першою, Сич Ярослав – другий, а Лісун Максим – третім. Серед юнаків, в командному заліку, команда Черкаської області виборола третє місце. До складу команди входили: Трипутень Іванна, Рижий Денис, Сич Ярослав. Спортсмени займаються в КДЮСШ №2 ЧМР.