У жовтні 2019 року збірній команді Черкас з голболу виповнюється 11 років

12 Жовтня, 2019

Збірна Черкас з голболу ( паралімпійський вид спорту для людей з порушення зору) за роки свого існування поповнила скарбничку спортивних досягнень Черкащини бронзовими медалями чемпіонату України та стала призером Кубка України.

Спортивна команда у складі (кандидат в майстри спорту Украині Врабій Сергій, капітан команди Лисенко Олексій, Бойко Сергій, Граб Андрій, Чорней Сергій, Шанаєв Віктор, Щекань Роман) на чолі з їх тренером, Кобою Сергієм Вікторовичем, внесли гідний вклад у розвиток Інваспорту Черкащини. Викликає повагу самовідданість спортсменів ідеї розвитку паралімпійського виду спорту, мужня витриманість, сила волі, згуртованість, прагнення до перемоги. Окремо слова вдячності за активну допомогу та підтримку команди дитячій юнацькій спортивній школі на чолі з директором, Коляденко Анатолієм Леонідовичем, Центру Інваспорт на чолі з керівником, Горященком Юрієм Володимировичем.

Голбол (англ. goalball) — спортивна гра, в якій команда з трьох гравців повинна закинути м’яч з вбудованим дзвоником у ворота суперника. Голбол був створений в 1946 році з метою допомогти реабілітації ветеранів Другої світової війни — інвалідів по зору. Входить в програму Паралімпійських ігор.