Команда Черкаського інституту пожежної безпеки – чемпіони Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту

7 Лютого, 2020

Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту «Нові імена» відбувалися на спортивній базі Університету цивільного захисту МНС Республіки Білорусь (Мінськ)

5 лютого у перший день змагань команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завдяки наполегливості, цілеспрямованості і рішучості спортсмени інституту досягли очікуваних результатів. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху Олександра Пономаренко виборола 2-ге місце. У підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху Арсен Іпієв здобув 2-ге місце, а Владислав Хлібодар – 3-є.

У подоланні 100-м смуги з перешкодами Олексій Хижняк став другим. У цій же вправі Олександра Пономаренко виборола 1-ше місце, а Світлана Марусенко – 3-є.

У загальнокомандному заліку жіноча команда ЧІПБ здобула «срібло».

6 лютого у вправі «бойове розгортання» черкаські хлопці показали чудову фізичну підготовку і у результаті завоювали друге місце.

У пожежній естафеті 4х100 м наші спортсмени доклали максимум зусиль для перемоги і в підсумку на цій дистанції вибороли перше місце.

Без сумнів, можна сказати, що на цих змаганнях спортсмени ЧІПБ вкотре підтвердили свої вміння, показали спортивний характер та жагу до перемоги і за результатами усіх забігів стали ЧЕМПІОНАМИ Міжнародних змагань.

За матеріалами dsns.gov.ua