У Черкасах відбувся чемпіонат міста з годзю-рю карате

18 Лютого, 2020

Представники спортивних клубів змагалися за можливість представляти свою команду на чемпіонаті Черкаської області з годзю-рю карате

Майже сотня учасників схвильовано чекали цього дня, особливо ті спортсмени, які тільки розпочинають свій спортивний шлях. Ступаючи вперше на татамі не просто здолати свій страх. Самий відважний вчинок починаючих каратистів це перемога над самим собою.

Змагання дають учасникам безцінний досвід, нових суперників та друзів. Карате вчить поважати один одного, тому кожен двобій починається і закінчується поклоном. Годзю-рю карате це більше ніж спорт, бо впливає на розвиток всієї особистості та на стабільність емоційного стану спортсмена. Кінцева мета навчання є не тільки в досягненні досконалості в мистецтві бою, а й в загальному розвитку характеру.

За результатами загально командного заліку в трійку переможців потрапили :

1 місце – спортивний клуб «BUDOKAN» м.Черкаси;

2 місце – спортивний клуб «Гепард» м.Черкаси;

3 місце – с/к «СОК», м.Канів.

Ці успіхи – результат наполегливої праці тренерів, спортсменів та батьків. Організатори дякують всім причетним за розвиток та популяризацію годзю – рю карате, яке символізує силу, велич духу і мужність та бажаємо спортсменам не зупинятися на досягнутих результатах, а також, великої удачі, наполегливості, наснаги та нових беззаперечних перемог!

 Інформація надана організаторами змагань