Перша ліга

20 Листопад, 2019

Перша ліга

ГравецьКлуб
Іщенко Віктор Вікторович 10.02.1998“Гермес”
Балацький Олександр Олегович 20.06.1999“Майфон-2”
Балозян Олександр 05.04.1998“Смілянщина”
Безлюда Владислав Михайлович 19.08.1994“Гермес”
Беляк Олег Юрійович 14.08.1987“Смілянщина”
Березюк Едуард Вадимович 06.02.1997“Авангард” Ч.
Бобков Роман Федорович 28.04.1993“Гермес”
Бобінський Євген Анатолійович 27.06.1989“Майфон-2”
Боговик Андрій Олександрович 31.07.1984“Смілянщина”
Бомко Микола Андрійович 19.12.1992“Авангард” Ч.
Бондаренко Руслан Сергійович 09.11.1996ФК “Мліїв”
Боярчук Олексій Дмитрович 08.05.1995“Майфон-2”
Буйда Ігор Володимирович 14.04.1989“Гермес”
Бутенко Вадим Олександрович 19.06.1996“Авангард” Ч.
Валашенко Владислав Володимирович 21.08.1988ФК “Червона Слобода”
Вальчиковський Антон Валерійович 28.01.1994ФК “Мліїв”
Вечірній Сергій Іванович 09.07.1992“Смілянщина”
Власенко Віталій 15.05.2002“Дніпро” U-19
Вєтров Андрій Валерійович 17.02.1993“Майфон-2”
Галущенко Сергій Володимирович 24.07.1986ФК “Мліїв”
Гаркуша Сергій Ігорович 24.07.1993ФК “Червона Слобода”
Говденко Олександр Олександрович 24.08.1988“Смілянщина”
Гордієнко Ярослав Миколайович 01.07.1985“Авангард” Ч.
Давиденко Владислав Анатолійович 24.11.2002ФК “Червона Слобода”
Демиденко Денис Ігорович 01.10.1998“Смілянщина”
Демченко Петро Петрович 12.09.2002“Дніпро” U-19
Дубіч Сергій Олексійович 21.07.1986“Гермес”
Дувняк Ігор 26.05.2002“Дніпро” U-19
Дядюра Ігор Віталійович 29.02.1988ФК “Червона Слобода”
Дяченко Олександр Петрович 19.08.1984ФК “Червона Слобода”
Дєдов Сергій Сергійович 19.06.1994“Гермес”
Діденко Віталій Анатолійович 25.07.1992“Майфон-2”
Заболотній Владислав Альбертович 05.01.1995ФК “Мліїв”
Задоя Олександр Олександрович 14.12.1994ФК “Червона Слобода”
Засид Олександр Олександрович 10.08.1983“Авангард” Ч.
Захаревич Віктор Володимирович 18.08.1984“Майфон-2”
Кальченко Максим Віталійович 19.11.1993“Гермес”
Кириленко Богдан Володимирович 28.03.1995“Смілянщина”
Клопотенко Костянтин Олександр 18.01.2002“Дніпро” U-19
Коваленко Вадим Сергійович 11.01.1990“Майфон-2”
Коваль Владислав Олександрович 27.01.1998ФК “Червона Слобода”
Ковальов Олександр Сергійович 08.10.2001“Дніпро” U-19
Кольєв Євгеній Олександрович 24.06.1999ФК “Червона Слобода”
Корчевний Вадим Федорович 10.05.1995“Авангард” Ч.
Костюкевич Сергій Олексійович 12.08.1994“Авангард” Ч.
Котенко Володимир Вікторович 02.09.1993“Гермес”
Крамаренко Андрій Володимирович 10.10.1995“Авангард” Ч.
Краснюк Назарій Андрійович 14.08.2002“Дніпро” U-19
Кретов Максим Володимирович 16.10.1986“Смілянщина”
Кривденко Ілля Віталійович 24.06.2001“Дніпро” U-19
Кудін Вячеслав Федорович 11.04.1976“Дніпро” U-19
Культенко Юрій Володимирович 09.02.1986ФК “Червона Слобода”
Кулініч Артем Олегович 29.05.2002“Дніпро” U-19
Куліш Сергій Олександрович 28.10.1988ФК “Червона Слобода”
Куць Олександр Васильович 01.07.1980ФК “Мліїв”
Кучеренко Євгеній Васильович 18.02.2000“Майфон-2”
Литовченко Євгеній Володимирович 28.07.1992“Майфон-2”
Логвиненко Дмитро Сергійович 16.08.1994“Гермес”
Лоян Віталій Васильович 16.11.1993“Авангард” Ч.
Лісняк Юрій Володимирович 11.04.1979“Смілянщина”
Майчук Сергій Валерійович 19.10.1986“Майфон-2”
Макала Денис Вікторович 14.03.1999“Авангард” Ч.
Макогон Анатолій Анатолійович 10.03.1993ФК “Червона Слобода”
Макотринський Артем Олександрович 22.01.1988“Смілянщина”
Маценко Денис Анатолійович 27.06.1990“Гермес”
Мачульний Дмитро Анатолійович 13.06.1980“Смілянщина”
Меркулов Євгеній Володимирович 01.02.2002“Дніпро” U-19
Михайлов Дмитро Олегович 09.08.1995“Авангард” Ч.
Моцар Руслан Валентинович 16.05.1995“Смілянщина”
Музика Валерій Олегович 03.12.1985“Авангард” Ч.
Міщенко Роман Владиславович 01.10.1994“Авангард” Ч.
Неліпа Олександр Сергійович 09.11.1987ФК “Мліїв”
Нечипоренко Володимир Олегович 04.03.1998ФК “Мліїв”
Однороженко Роман Анатолійович 13.10.2002“Дніпро” U-19
Олійник Артем Євгенович 18.10.1999ФК “Мліїв”
Онищенко Євгеній Русланович 14.02.2002“Дніпро” U-19
Оришечко Андрій Іванович 26.05.1992“Майфон-2”
Оришечко Олександр Іванович 05.03.1998“Майфон-2”
Плосконос Богдан Ігорович 13.08.2001ФК “Мліїв”
Подгорський Роман Євгенович 31.05.1991ФК “Мліїв”
Покрищенко Дмитро Андрійович 09.11.1996ФК “Мліїв”
Пінчук Дмитро Володимирович 16.02.1987ФК “Мліїв”
Раковский Олександр Вікторович 30.08.1993“Майфон-2”
Ренько Євгеній Максимович 02.02.2002“Дніпро” U-19
Римський Ігор Олександрович 26.04.1983“Смілянщина”
Римський Богдан Олександрович 03.03.1982“Смілянщина”
Роздорожній Нікіта Русланович 30.06.2002“Дніпро” U-19
Савченко Дмитро Вікторович 15.03.1995“Майфон-2”
Сахно Євгеній Володимирович 28.06.1992ФК “Червона Слобода”
Семенюк Матвій Миколайович 20.10.2002ФК “Червона Слобода”
Семенюк Ярослав Миколайович 25.03.2001ФК “Червона Слобода”
Середа Давид Сергійович 28.01.2002“Дніпро” U-19
Сидоренко Дмитро Анатолійович 05.07.1985ФК “Червона Слобода”
Скорняков Констянтин Олександрович 26.07.1985“Гермес”
Скринський Данило Сергійович 21.03.2002“Дніпро” U-19
Стародуб Андрій Григорович 17.06.1990ФК “Мліїв”
Степанов Петро Петрович 04.12.1986“Гермес”
Сточовенко Євгеній Миколайович 26.01.1984ФК “Червона Слобода”
Ткаченко Вадим Вікторович 01.02.1986“Гермес”
Ткаченко Юрій Олександрович 27.02.1992“Майфон-2”
Толстіков Сергій Вікторович 11.11.1988“Авангард” Ч.
Фуркало Тарас Васильович 03.07.1990ФК “Мліїв”
Хмуленко Олександр Миколаєвич 21.09.1983“Смілянщина”
Хорошев Євген Сергійович 16.12.1982“Авангард” Ч.
Черненко Максим Євгенійович 22.11.2003“Дніпро” U-19
Чубенко Владислав Володимирович 29.07.2002ФК “Червона Слобода”
Шевченко Владислав Олександрович 25.02.2000ФК “Мліїв”
Шевченко Сергій Олександрович 28.10.1985“Смілянщина”
Шкондін Олександр Вікторович 13.05.1988ФК “Червона Слобода”
Шпурик Олександр Володимирович 14.01.1997“Майфон-2”
Шурубура Денис Юрійович 16.08.1996“Смілянщина”
Щирий Ярослав Михайлович 05.02.1985“Гермес”
Яровий Сергій Михайлович 07.07.1987“Гермес”
Яцура Павло Андрійович 12.07.2002“Дніпро” U-19

http://sportlandia.net.ua/