Вища ліга

19 Листопад, 2019

Вища ліга

ГравецьКлуб
Авер’янов Максим Анатолійович 22.07.1997“Громада-СУЕМ”
Агарін Кирило Олександрович 27.08.1997“Громада-СУЕМ”
Агарін Микита Олександрович 07.06.1994“Громада-СУЕМ”
Апончук Олег Сергійович 05.02.1999“Громада-СУЕМ”
Аргєєв Олександр Сергійович 11.08.1995“Черкасиобленерго”
Безродний Дмитро Анатолійович 08.04.2002“Рятівник”
Березюк Едуард Вадимович 06.02.1997“Арка-Вдала”
Блонський Владислав Павлович 07.10.1998“Рятівник”
Бондар Віталій Григорович 07.04.1986“Арка-Вдала”
Бондаренко Олександр Володимирович 15.06.1990“Черкасиенергозбут”
Бондаренко Олександр Сергійович 02.12.1993“Черкасиобленерго”
Бутенко Вадим Олександрович 19.06.1996“Арка-Вдала”
Білоножко Олександр Васильович 27.01.1992“Громада-СУЕМ”
Вакуленко Антон Вадимович 27.06.1995“Громада-СУЕМ”
Вермянчук Юрій Петрович 05.05.1997“Рятівник”
Ворона Максим Олександрович 09.09.1989“Черкасиобленерго”
Гаврюшенко Олександр Євгенійович 26.11.1988“Черкасиенергозбут”
Гаркавий Артем Анатолійович 07.03.1986“Черкасиенергозбут”
Голованов Максим Русланович 30.11.1998“Черкасиенергозбут”
Головко Богдан Юрійович 17.11.1986“Черкасиенергозбут”
Головішин Олександр Володимирович 04.03.1999“Арка-Вдала”
Горбань Богдан Олександрович 03.04.1999“Майфон”
Гордієнко Олексій Анатолійович 29.09.1991“Арка-Вдала”
Гриненко Володимир Володимирович 08.06.1984“Черкасиенергозбут”
Гуляш Вадим Олегович 28.11.1995“Яснозір’я”
Дзюба Дмитро Владиславович 08.12.1998“Рятівник”
Довгий Максим Анатолійович 18.04.1988“Черкасиенергозбут”
Дробоног Олександр Миколайович 20.01.1998“Рятівник”
Дяк Олександр Іванович 03.06.1974“Майфон”
Дікшев Євгеній Олександрович 01.11.1988“Черкасиенергозбут”
Жерепа Ілля Ігоревич 01.08.1994“Арка-Вдала”
Жох Іван Леонідович 07.07.1997“Яснозір’я”
Каказей Дмитро Олександрович 11.03.1989“Черкасиобленерго”
Каменський Андрій Сергійович 30.06.1996“Арка-Вдала”
Качурін Дмитро Володимирович 21.01.1987“Черкасиобленерго”
Ковальов Артур Юрійович 31.03.1998“Громада-СУЕМ”
Когус Радіон Володимирович 13.01.1996“Черкасиобленерго”
Козин Дмитро Володимирович 24.02.2003“Рятівник”
Колос Олександр Вікторович 31.08.1995“Яснозір’я”
Кондеревич Сергій Олексійович 15.02.2001“Рятівник”
Кондратюк Олександр Олександрович 07.10.1985“Арка-Вдала”
Конюша Олексій Сергійович 30.03.1994“Громада-СУЕМ”
Коркішко Олег Петрович 08.02.1993“Черкасиобленерго”
Костенко Олексій Анатолійович 03.04.1992“Яснозір’я”
Кречик Антон Васильович 05.02.2000“Рятівник”
Лимар Володимир Сергійович 28.02.1999“Рятівник”
Лобов Олександр Олексійович 16.12.1990“Черкасиобленерго”
Марущак Володимир Сергійович 02.10.1989“Черкасиенергозбут”
Марченко Альфред Анатолійович 24.12.1995“Яснозір’я”
Марченко Владислав Вікторович 09.02.1998“Громада-СУЕМ”
Марченко Олександр Сергійович 23.09.1995“Черкасиенергозбут”
Масоха Артем Олександрович 05.04.2000“Яснозір’я”
Мовчан Ігор Сергійович 03.03.1985“Арка-Вдала”
Могильний Вадим Романович 24.03.2000“Рятівник”
Мурашко Павло Павлович 11.07.2000“Рятівник”
Норенко Артем Владиславович 24.02.2000“Арка-Вдала”
Орел Артем Олександрович 28.10.1988“Черкасиенергозбут”
Орел В’ячеслав Анатолійович 05.09.1997“Громада-СУЕМ”
Осика Микита Ігорович 29.10.1994“Громада-СУЕМ”
Панченко Євген Олексійович 12.07.1996“Громада-СУЕМ”
Панченко Вадим Анатолійович 12.11.1996“Арка-Вдала”
Погребняк Денис В’ячеславович 09.10.1995“Яснозір’я”
Пономаренко Руслан Владиславович 12.08.1992“Громада-СУЕМ”
Пуш Нікіта Миколайович 16.09.2001“Рятівник”
Раззаков Євген Юрійович 22.07.1989“Черкасиенергозбут”
Сидоренко Владислав Вікторович 13.04.1994“Громада-СУЕМ”
Скворцов Павло Олегович 17.09.1985“Черкасиенергозбут”
Скомороха Владислав Олександрович 24.09.1996“Арка-Вдала”
Сорокін Олексій Олександрович 14.12.1993“Цетус”
Степанов Антон Борисович 25.05.1996“Арка-Вдала”
Столяр Владислав Юрійович 15.06.1999“Громада-СУЕМ”
Сторчоус Андрій Володимирович 30.06.1994“Громада-СУЕМ”
Суботін Олег Олександрович 11.07.1997“Арка-Вдала”
Суденко Дмитро Вікторович 29.06.1983“Черкасиенергозбут”
Сумченко Владислав Андрійович 13.05.1999“Рятівник”
Сініцин Нікіта Олегович 21.04.1998“Черкасиенергозбут”
Таранович Олександр Сергійович 15.12.1998“Рятівник”
Терещенко Олександр Андрійович 01.02.1981“Яснозір’я”
Ткач Артем Олегович 01.06.2000“Арка-Вдала”
Тригуб Владислав Юрійович 30.05.2001“Черкасиобленерго”
Фесюк Ігор Володимирович 24.04.1989“Арка-Вдала”
Хамко Назар Олегович 16.08.2000“Арка-Вдала”
Хорошковський Дмитро Анатолійович 05.08.1999“Рятівник”
Чернай Андрій Євгенович 12.02.1991“Черкасиобленерго”
Черненко Дмитро Олексійович 28.02.1996“Рятівник”
Черненко Руслан Сергійович 29.09.1992“Громада-СУЕМ”
Чернуха Олександр Вікторович 31.08.1993“Черкасиобленерго”
Чмих Ігор Русланович 20.09.1998“Рятівник”
Чопенко Андрій Олександрович 31.12.1990“Арка-Вдала”
Чорноіван Дмитро Віталійович 23.06.1991“Громада-СУЕМ”
Шадхін Олег Віталійович 13.11.1991“Яснозір’я”
Шевченко Микола Миколайович 17.03.1993“Черкасиенергозбут”
Шепіль Святослав Сергійович 15.01.1991“Яснозір’я”
Шлончак Віктор Павлович 17.03.1970“Черкасиобленерго”
Яжук Ярослав Сергійович 09.01.1990“Яснозір’я”

http://sportlandia.net.ua/