23 вихованців КДЮСШ «Вулкан» вибороли медалі всеукраїнських змагань з кікбоксінгу WАКО

8 Вересня, 2021

У Бахмуті (Донецька обл.) пройшов Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO.

В цих змаганнях взяли участь 450 спортсменів з 18 регіонів України та м.Києва. Черкаську область представили 17 кікбоксерів КДЮСШ “Вулкан” (Черкаси), які вибороли наступні нагороди:

7 золотих медалей – Щербатюк Роман (К-1), Ткаченко Іван (Фул-контакт), Білан Єгор (Кік-лайт), Зарванський Михайло (Кік-лайт), Кривонос Юрій (Кік-лайт), Білокур Вікторія (Лайт-контакт), Зарванський Михайло (Лайт-контакт).

9 срібних нагород – Чорнобривець Анна (К-1), Якушин Владислав (Кік-лайт), Прогунов Нікіта (Лайт-контакт), Лисак Михайло (Фул-контакт), Авершин Данило (Кік-лайт), Кривонос Юрій (Лайт-контакт), Рибченкор Костянтин (Лайт-контакт), Арсенюк Владислав (Фул-контакт), Шарапов Михайло (Фул-контакт).

7 бронзи – Прогунов Нікіта (Лайт-контакт), Осніцька Дарія (Кік-лайт), Заболотний Роман (Кік-лайт), Маленький Марат (Кік-лайт), Рибченко Костянтин (Кік-лайт), Авершин Данило (Лайт-контакт), Заболотний Роман (Лайт-контакт).

КДЮСШ “Вулкан” в командному заліку посіла 3 місце в Всеукраїнському турнірі серед юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO.

Вітання приймають спортсмени та їхні тренери: Василь Патрус, Юрій Зубов, Едуард Пак, Олександр Литвиненко та Євген Ткаченко.