Артем Лукашук у «Іграх воїнів» у США побореться за нагороди у семи видах програми

20 Серпня, 2022

Ветеран АТО з Черкас Артем Лукашук бере участь у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри воїнів» (Warrior Games), які проходять у США

«Черкаському спорту» черкащанин повідомив, що змагатиметься у таких видах програми: кульова стрільба з гвинтівки стоячи, легка атлетика (штовхання ядра, спринт 100 м, 200 м, естафета), баскетбол на візках і волейбол сидячи.

20 серпня Артем Лукашук починає змагання зі стрільби з гвинтівки стоячи з Маєю Москвич з Волині.

Нагадаємо, що у США під егідою Пентагону 19-28 серпня 2022 року проходять міжнародні спортивні змагання «Ігри воїнів» (Warrior Games), у яких уперше бере участь команда ветеранів з України.

Цього року змагання, організовані Командуванням підготовки та доктрини Сухопутних військ США, проходять у штаті Флорида в комплексі Волта Діснея ESPN Wide World of Sports.

Warrior Games – це щорічна спортивна подія, яка відбувається з 2010 року і вшановує стійкість і відданість поранених і травмованих військовослужбовців та ветеранів. Сотні спортсменів змагаються з адаптивних видів спорту: стрільба з луку, кульова стрільба, веслування на тренажері, пауерліфтинг, легка атлетика, баскетбол на візках та волейбол сидячи.