Футзал. Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. «Карбон» (Черкаси) – «Рятівник» (Черкаси)

20 Лютого, 2022

20 лютого 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга.  1 тур

(ЧО (в). “Карбон” (Черкаси) – “Рятівник” (Черкаси) – 2:2 (0:0)

Голи: Шкондін, Магльований – Блонський, Безродний

Попередження: Молоков – Шингаренко, Безродний, Козин Д.

Перші півтори хвилини зустрічі пройшли під акомпанемент атак Рятівника. Вже на 15 секунді Безродний міг відкривати рахунок, але Магльований своєчасно вийшов з воріт і заблокував удар. Поступово почав набирати оберти і Карбон, але суперник застосовує пресинг і дає провести якісну атаку.

У середині тайму поперечина воріт врятувала карбонівців від пропущеного гола. Якщо студенти незважаючи на ранній початок зустрічі набрали гарний хід, то їхній суперник поки у пошуках своє гри. Згодом мав шанс забивати і Карбон, але голкіпер своєчасно вийшов з воріт і зумів випередити карбонівця.

Кілька хвилин на майданчику спостерігалося деяке затишшя. А потім команди вдалися до масованих атак, де більше гольових моментів було створено біля воріт Магльованого. Та все ж із забитим м’ячем могли йти на перерву карбонівці, якби не шпагат від голкіпера студентів.

На початку другої частини зустрічі команди обмінялися кількома гострими атаками, які закінчилися без забитих голів.

На 16 хвилині рятівники внаслідок перехоплення м’яча на своїй половині поля зуміли організувати швидкий перехід до атаки, який Безродний завершив забитим голом. У цій ситуації голкіпер Карбона невиправдано далеко вийшов із воріт чим скористалися студенти.

За п’ять хвилин до фінальної сирени у Рятівника 5 фолів, але це не зупиняє команду і вона продовжує йти на ворота опонентів. З іншого боку Карбон, якому втрачати нічого, кидає усі сили на штурм воріт рятівників.

На 22 хвилині у ворота Рятівника призначається дабл-пенальті, який карбонівці реалізують. Тут вже невдало діяв голкіпер рятівників. Майже відразу Блонський повернув перевагу у рахунку.

Нервові хвилини зустрічі закінчилися забитим голом у ворота студентів. Сталося це саме під час звучання фінальної сирени. Автором забитого гола став голкіпер Карбона.