У черкаських легкоатлетів плюс 4 медалі і третє загальнокомандне місце на чемпіонаті країни

14 Серпня, 2020

13 серпня у місті Луцьк відбулися завершальні старти чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

У перший день чемпіонату (12 серпня) в активі черкаських спортсменів було п‘ять медалей. Детальніше про це ТУТ.

13 серпня був другий і завершальний день змагань, де чаркащани також порадували високими результатами:

чоловіча команда здобула 2 місце в естафетному бігу 4х400 метрів:

склад команди:,  Голубович Ростислав, Кишкань Костянтин, Власенко Антон, Колесніков Андрій;

Артеменко Катерина виборола 3 місце в бігу на 400 м з барьерами з результатом 1 хвилина 5 секунд 85 сотих секунди. Катерина є вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та студенткою Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького;

Голубович Ростислав виборов 2 місце в бігу на 400 м з бар’єрами. Ростислав є вихованцем обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Представляє товариство “Динамо”.  Студент Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького;

Колесніков Андрій став чемпіоном України серед юніорів в бігу на 800 метрів, встановивши особистий рекорд 1 хвилина 56 секунд 27 сотих секунди. Андрій є вихованцем обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

У загальнокомандному заліку збірна команда Черкаської області завоювала ІІІ місце.