Вікторія Дєдкова (волейбол, МСК «Дніпро» Черкаси): «Наша ціль за підсумками сезону потрапити у топ-4»

26 Жовтень, 2020

Головний тренер жіночої волейбольної команди МСК «Дніпро», яка виступає у вищій лізі чемпіонату України, розповіла про хід підготовки до 2 туру, матчі якого відбудуться у Черкасах, але, на жаль, без глядачів

 Який з матчів першого туру був найскладнішим і чому?

– Найскладніший матч був, який ми програли  у першому турі з ВК «Полісся-2»: ця гра забрала в нас багато сил та й команда була нашого рівня, яку ми могли перемогти. У наступному матчі програли «Білозгарському-Медуніверситету», але ми сильно не засмучувались, тому що ця команда дуже потужна. Вона вилетіла з суперліги і залишилась в повному складі, тому буде боротися за перші місця.

– Чи можна у даному проміжку часу виділити яскраво вираженого лідера команди?

– Яскраво вираженого лідера в команді, поки що – немає. Дівчата грають приблизно на одному рівні, але я очікую на те, що деякі гравчині проявлять себе та стануть справжніми лідерами.

– На даний момент «Дніпро» знаходиться у середині турнірної таблиці, а за підсумками сезону на яке місце розраховуєте?

– Команда зараз перебуває на 12 місці, але це лише початок сезону і все ще можна змінити, тим паче, що ми зіграли у порівнянні з іншими клубами меншу кількість матчів. Наша ціль за підсумками сезону української вищої ліги серед жінок  потрапити у топ-4. Завдання складне, але я вважаю, що дівчатам це до снаги.

– Як пройшла підготовка до матчів 2 туру та у якій формі зараз перебувають гравчині?

– Команда наполегливо тренувалась, тому до 2 туру «Дніпро» підійде в оптимальній формі.

Перший матч 2 туру дніпрянки проведуть 31 жовтня (початок о 16:00) проти Збірної Харківської області КЗ “ХПКСП” ХОР. Чи варто вболівальникам очікувати на перемогу?

– На жаль, ми цю команду ще не бачили і погано її знаємо. Звісно, ми будемо боротися та грати лише на перемогу.

– Цей матч пройде без глядачів, але буде онлайн трансляція. Чи відчуваєте ви підтримку вболівальників, які переглядають матч онлайн?

– Так, ми відчуваємо підтримку. Для нас це дуже важливий аспект у спортивному житті команди. Тому ми запрошуємо всіх вболівальників переглянути прямі трансляції ігор, яка відбуватимуться на сайті Федерації волейболу України і, звісно, на «Черкаському спорті».

 Спілкувався Дмитро Саражин

 

Розклад матчів 2 туру, що відбудуться у Черкасах

31.10.2020 – 13:00

Київська область-“Спортліцей”  – Харків’янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

31.10.2020 – 16:00

МСК “Дніпро” – Збірна Харківської області КЗ “ХПКСП” ХОР

01.11.2020 – 10:00

Збірна Харківської області КЗ “ХПКСП” ХОР – Київська область-“Спортліцей”

01.11.2020 – 13:00

Харків’янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2 – МСК “Дніпро”

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys