Золотоніський «Златогор» виграв відкритий чемпіонат Черкас з волейболу серед ветеранів

27 Квітня, 2021

У сезоні 2020-2021 років у чемпіонаті серед чоловічих ветеранських команд змагадися 9 команд: “Златогор” м.Золотоноша, “Альтаїр” смт.Драбів, “Шанс” м.Черкаси, “Імпрес-спорт” м.Черкаси, “Сміла, “Чигирин”, “Дубовик” с.Руська Поляна, “Кам’янка та “Чорнобай”.

За підсумками групових етапів були визначені учасники «Фіналу чотирьох».

У півфінальних іграх “Фіналу-чотирьох” зустрічалися:

“Альтаїр” смт.Драбів – “Шанс” м.Черкаси – 3-1 (25-22, 25-17, 20-25, 25-14)

“Златогор” м.Золотоноша – “Імпрес-спорт” м.Черкаси – 3-0 (25-15, 25-13, 26-24)

Тож у грі за 3 місце повинні були зустрічатися команди “Шанс” та “Імпрес-спорт”, але у зв’язку з неявкою на гру команди “Імпрес-спорт”,  технічну перемогу та відповідно 3 місце у чемпіонаті виборола команда “Шанс” м.Черкаси.

У фінальній грі зустрічалися команди “Златогор” та “Альтаїр”. Команди протягом гри продемонстрували якісну та цікаву гру. В першій партії перемогла команда “Альтаїр 25-23, а потім три наступні партії були за “Златогор”  25-20, 25-19, 26-24. В підсумку чемпіоном стала команда “Златогор” перемігши команду “Альтаїр” із загальним рахунком 3-1.

Кращими гравцями в номінаціях стали:

“Кращий гравець чемпіонату” – Сергій Середа (команда “Златогор”)

“Кращий нападаючий чемпіонату” – Максим Булатецький (команда “Златогор”)

“Кращий пасуючий чемпіонату” – Дмитро Дерев’янченко (команда “Шанс”)

“Кращий ліберо чемпіонату” – Віктор Ткаченко (команда “Златогор”)

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.Кращі гравці відзначені пам’ятними статуетками, а також всім учасникам чемпіонату було вручено пам’ятні плакати з фото всіх команд чемпіонату.

Організаторами змагань були ГО “Федерація волейболу Черкащини”, ГО Черкаська обласна організація “Фізкультурно-спортивне товариство “Спартак” та департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.