У неділю, 17 листопада, відбудуться ігри II туру відкритого чемпіонату Черкас з волейболу серед чоловіків «ЗЛАТОГОР-ЛІГА»

15 Листопад, 2019

У зв’язку з дозаявкою волейбольної команди “Ассоль” м. Сміла у календарі чемпіонату відбулися зміни. Матчі 2 туру відбудуться в спортивному залі ЧНУ ім. Б. Хмельницького (корпус № 3, бул. Шевченка 79).

 

Розклад ігор на 2 тур (17.11.2019)

10.00 – ЧІПБ – Златогор

11.15 – Олімп – Златогор

12.30 – КДЮСШ № 1 – Азот

13.45 – Ассоль – Україна Єдина

15.00 – Ассоль – Азот

ІГРИ   ОЧКИ

1.”Златогор” м. Золотоноша           2          6

2.”Україна Єдина” м. Черкаси       1          2

3.”Трансгаз” м. Черкаси                 2          2

4.”КДЮСШ № 1″ м. Черкаси         2          2

5.”ЧІПБ” м. Черкаси                       1          1

6.”Олімп” м. Черкаси                     1          1

7.”Азот” м. Черкаси                        1         1

  1. .”Ассоль” м. Сміла 0        0

 

К А Л Е Н Д А Р

 ігор  відкритого чемпіонату м. Черкаси з волейболу

серед чоловіків «ЗЛАТОГОР-ЛІГА»

(сезон 2019-2020 р.р.)

 

Місце проведення :

– І етап (груповий) – спортивний зал ЧНУ, корпус № 3, бул. Шевченка, 79;

 

Дата Початок гри Команда Рахунок Команда
1 ТУР
03.11.2019 10.00 ЧІПБ 1-2 Україна Єдина
03.11.2019 11.15 Трансгаз 0-3 Златогор
03.11.2019 12.30 КДЮСШ № 1 0-3 Златогор
03.11.2019 13.45 Трансгаз 2-1 Азот
03.11.2019 15.00 Олімп 1-2 КДЮСШ № 1
2 ТУР
17.11.2019 10.00 ЧІПБ Златогор
17.11.2019 11.15 Олімп Златогор
17.11.2019 12.30 КДЮСШ № 1 Азот
17.11.2019 13.45 Ассоль Україна Єдина
17.11.2019 15.00 Ассоль Азот
3 ТУР
01.12.2019 10.00 ЧІПБ Олімп
01.12.2019 11.15 Трансгаз Україна Єдина
01.12.2019 12.30 Трансгаз Олімп
01.12.2019 13.45 Ассоль ЧІПБ
01.12.2019 15.00 Ассоль КДЮСШ № 1
4 ТУР
08.12.2019 10.00 Златогор Україна Єдина
08.12.2019 11.15 ЧІПБ Трансгаз
08.12.2019 12.30 Златогор Азот
08.12.2019 13.45 КДЮСШ № 1 Трансгаз
08.12.2019 15.00 Ассоль Олімп
Дата Початок гри Команда Рахунок Команда
5 ТУР
26.01.2020 10.00 ЧІПБ Азот
26.01.2020 11.15 Олімп Україна Єдина
26.01.2020 12.30 ЧІПБ КДЮСШ № 1
26.01.2020 13.45 Олімп Азот
26.01.2020 15.00 КДЮСШ № 1 Україна Єдина
6 ТУР
09.02.2020 11.00 Україна Єдина Азот
09.02.2020 12.15 Златогор Трансгаз
09.02.2020 13.45 Ассоль Трансгаз
09.02.2020 15.00 Златогор Ассоль
7 ТУР
16.02.2020 10.00 Олімп КДЮСШ № 1
16.02.2020 11.15 ЧІПБ Україна Єдина
16.02.2020 12.30 Олімп Трансгаз
16.02.2020 13.45 Ассоль Трансгаз
16.02.2020 15.00 Ассоль Азот
Перенесені ігри 12 туру (резервний день)
23.02.2020 10.00 КДЮСШ № 1 Азот
23.02.2020 14.45 Україна Єдина Ассоль
8 ТУР
01.03.2020 10.00 Україна Єдина Златогор
01.03.2020 11.15 ЧІПБ Азот
01.03.2020 12.30 Україна Єдина Олімп
01.03.2020 13.45 Азот Златогор
01.03.2020 15.00 Ассоль КДЮСШ № 1
9 ТУР
15.03.2020 10.00 Азот Олімп
15.03.2020 11.15 КДЮСШ № 1 Україна Єдина
15.03.2020 12.30 ЧІПБ Трансгаз
15.03.2020 13.45 КДЮСШ № 1 Трансгаз
15.03.2020 15.00 ЧІПБ Ассоль
10 ТУР
29.03.2020 10.00 ЧІПБ Златогор
29.03.2020 11.15 Олімп Златогор
29.03.2020 12.30 Трансгаз Україна Єдина
29.03.2020 13.45 ЧІПБ КДЮСШ № 1
29.03.2020 15.00 Трансгаз Азот
11 ТУР
05.04.2020 10.00 Україна Єдина Азот
05.04.2020 11.15 Олімп ЧІПБ
05.04.2020 12.30 Златогор КДЮСШ № 1
05.04.2020 13.45 Златогор Ассоль
05.04.2020 15.00 Олімп Ассоль

http://sportlandia.net.ua/