На Жашківщині відбувся всеукраїнський турнір з паркового волейболу «Відкритий Кубок с.Скибин»

11 Серпня, 2021

У турнірі з паркового волейболу в форматі 4х4, що відбувся у селі Скибин (Черкаська обл.), взяли участь 10 чоловічих команд з Умані, Ставища, Таращі, Жашкова, Соколівки, Бужанки, Києва, Черкас, Боярки та Скибина.

Ініціаторами та безпосередніми організаторами змагань місцеві затяті спортсмени: Денис Курко (староста с.Скибин ) та Половінський Богдан, чию ідею підтримала Федерація волейболу Черкащини.

Кубку передувала ретельна підготовка, зокрема, за сприяння міського голови Ігоря Цибровського та силами Жашківського ВУЖКГ було здійснено благоустрій двох спортивних майданчиків. Відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради були забезпечені нагородна атрибутика та урочисте відкриття з концертною програмою.

Підтримали спортивну ініціативу спонсори, посприявши в організації та надавши цінні подарунки учасникам змагань: ТМ «Ясенсвіт», ТОВ “Нові Продукти Україна”, Спортивний бренд «Макрон», а також місцеві мешканці Сергійчук Вадим та Тримайло Олександр.

Результати змагань:

І місце (на знімку) – Черкаський інститут пожежної безпеки (Віталій Новгородченко, Ярослав Заїка, Олександр Гребенюк, Арсен Іпієв та Кирило Лешик),

ІІ місце – м. Боярка,

ІІІ місце – м. Київ,

4 місце – с.Соколівка.

Кращий гравець – Заїка Ярослав (ЧІПБ, Черкаси)

Перспективний молодий гравець – Лешек Кирил (ЧІПБ, Черкаси).