Визначилися переможець та призери чемпіонату Черкащини з волейболу серед територіальних громад

14 Грудня, 2021

Завершився чемпіонат Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини (сезону 2021 року) в якому брали участь 13 команд, а саме: «Паланська громада», ВК «Сокіл» с.Соколівка Жашківська ТГ, «Жашківська громада», «Імпульс» Білозірська ТГ, «Альянс» Чорнобаївська ТГ, «Городищенська ТГ», Смілянська ТГ», «Руськополянська ТГ», «Чигиринська ТГ», «Кам’янська ТГ», «Мошнівська ТГ», «Златогор» Золотоніська ТГ та команда «Альтаїр» Драбівська ТГ .

Змагання проходили з вересня по грудень 2021 року в 3 етапи в спортивних залах області. За підсумками двох перших етапів до фінального раунду потрапили  «Паланська громада», ВК «Сокіл» с.Соколівка, «Златогор» Золотоніська ТГ та «Альтаїр» Драбівська ТГ.

Ігри фінального раунду проходили в спортивному залі КП МСК «Дніпро», де і визначалися кращі з кращих. В першій півфінальній грі грали ВК «Сокіл» та «Златогор», де в напруженій боротьбі перемогу виборола команда «Сокіл» з рахунком 3-1 (25-13, 20-25, 26-24, 25-22). Друга півфінальна гра також видалася цікавою та емоційною в якій зустрічалися команди «Паланська громада» та «Альтаїр», де перемогу здобули волейболісти Паланської ТГ з рахунком 3-1 (21-25, 25-23, 25-22, 25-12). Гра за 3 місце між командами «Златогор» і «Альтаїр» визначила переможця тільки в 5 партії, тож бронзовим призером чемпіонату стала команда «Златогор», яка перемогла «Альтаїр» з рахунком 3-2 (20-25, 22-25, 26-24, 25-11, 15-11). Фінальна гра чемпіонату, як і минулого сезону стала окрасою чемпіонату і дійсно фінальною грою. Першу партію досить впевнено виграла команда Паланської громади з рахунком 25-9, але вже 2 і 3 партія була за гравцями команди Сокіл 25-20, 25-11 і здавалось, що фінал вирішиться в четвертій партії, але волейболісти Паланської громади зібравшись з силами виграють четверту партію 25-21. Тож все вирішувалось в п’ятій партії, де команди не хотіли пуступатись бодай одним очком і все ж перемогу з рахунком 15-8, а в результаті у грі і самому чемпіонаті із загальним рахунком 3-2 святкували гравці команди «Паланська громада».

Організаторами змагань були відзначені і кращі гравці чемпіонату, а саме: переможцем в номінації «Кращий гравець чемпіонату» став Назар Степовик («Паланська громада»), переможцем в номінації «Кращий атакуючий гравець» став Роман Середа («Златогор»), переможцем в номінації «Кращий пасуючий» став Дмитро Дерев’янченко (ВК «Сокіл»), переможцем в номінації «Кращий ліберо» став Сергій Щибря («Паланська громада») та переможцем в номінації «Кращий блокуючий гравець» став Юрій Лісовий (ВК «Сокіл»). Всі номінанти були відзначені пам’ятними статуетками та грошовими винагородами від офіційних партнерів турніру. Тож велику подяку виносимо Віталію Войцехівському, Володимиру Осадчому, Григорію Плічку, Анатолію Кисілю, керівництву агропромислової компанії «Маїс». Також дякуємо за підтримку та допомогу інтернет-магазину «Store.volleyball.ua», які вручили командам-переможцям сертифікати на волейбольний інвентар.

Переможці та призери змагань були нагороджені також кубками, меделями, грамотами та пам’ятними буклетами.

Організаторами змагань були громадська організація «Федерація волейболу Черкащини», в особі заступника президента організації Сергія Гнатенка та громадська організація Черкаська обласна організація «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» в особі голови організації Юрія Мрачковського