Міська влада Черкас привітала Тетяну Довгаль із вдалими виступами на міжнародних змаганнях з боксу

24 Червня, 2022

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із першим заступником Сергієм Тищенко урочисто привітали Тетяну Довгаль, а також її наставників Іллю Дубового та Олександра Піскуна з перемогою на Чемпіонаті Європи серед жінок – молоді та на Міжнародному турніру з боксу Bornemissza-2022 в Угорщині.

Тетяна стала найкращою на чемпіонаті Європи серед жінок-молоді. Змагання відбувалися у місті Софія (Болгарія). Тоді на ринзі дівчина перемогла суперниць з Туреччини, Словаччини, Фінляндії та виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Згодом спортсменка завоювала золоту медаль 71-ого міжнародного турніру Bornemissza. У фіналі здобувши перемогу над представницею Казахстану – фіналісткою Чемпіонату Азії.

Джерело: ЗМІ.ск.ua