Черкащани вибороли 6 нагород чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів (U-20) у приміщенні

4 Лютого, 2020

Серед шести медалей чемпіонату, який проходив у Сумах, – три найвищого гатунку.

Деркач Анастасія – стала чемпіонкою в штовханні ядра з результатом 13 метрів 96 сантиметрів. Анастасія є вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси

Тренер Лисенко Сергій Антонович.

Єрещенко Андрій – чемпіон стрибках в довжину з результатом 7 метрів 18 сантиметрів.

Андрій є вихованцем обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси.

Назаров Владислав – срібний призер в стрибках в довжину з результатом 6 метрів 93 сантиметрів та 3 місце в потрійному стрибку з результатом 14 метрів 78 сантиметрів..

Тренер Голубцов Анатолій Васильович, Козюра Василь Володимирович.

Бабіцька Маргарита – чемпіонка в потрійного стрибка з результатом 12 метрів 84 сантиметри та срібною призеркою в стрибках довжину з результатом 5 метрів 91 сантиметрів.

Маргарита є вихованкою обласної спецілізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси

Тренери Полінков Сергій Миколайович, Чернявська Катерина Миколаївна та Окрайченко Костянтин Йосипович.

У командному заліку збірна команда Черкаської області у загальнокомандному заліку фінішувала восьмою серед 25 учасників.