Волейболістки МСК «Дніпро» перший матч III туру чемпіонату України серед команд першої ліги виграли

6 Березня, 2020

Черкащанки з рахунком 3:1 (25 / 17, 25 / 15, 22 / 25, 25 / 14) шостого березня переграли команду «Южанка-2» МВУФК-ДЮСШ №5 (Миколаїв)

Перед матчами третього туру чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги (група «А») певні шанси поборотися за одну з двох путівок до фінальної частини чемпіонату мала команда «ДЮІ-Академія», але поразка від СК «Лиман» позбавила їх будь яких шансів на завоювання 1-2 місця.

У наступній грі не було ніяких сумнівів, що «ФОГТЛАНД» здолає СК «Радіус»-СДЮСШОР №2 і у підсумку так сталося – 3:0.

У завершальній грі першого ігрового дня зустрічалися черкаські  МСК «Дніпро» і «Южанка-2» МВУФК-ДЮСШ №5. Для того, щоб почувати себе комфортно на другому місці турнірної таблиці дніпрянкам необхідно було вигравати з рахунком 3:0. І здавалося, що вони легко досягнуть бажаного, коли виграли перші дві партії. Проте у третій партії все пішло за сценарієм суперниць черкащанок і рахунок став 2:1. Далі МСК «Дніпро» грав вже без помилок і здобув перемогу – 3:1.

За підсумками ігор можна констатувати, що залишилися три претенденти на дві путівки з групи «А». Усі крапки над «і» можуть поставити зустрічі, що відбудуться 7 березня. Зрозуміло, що МСК “Дніпро” потрібно вигравати і за них вболіватимемо. А ще для нас важливим буде результат зустрічі  між командами “ФОГТЛАНД” (Одеська обл.) і НУФВСУ (Київ), де вболіватимемо за одеситками.

Станом на 6 березня перша трійка команд групи «А» має наступний вигляд:

1.“ФОГТЛАНД” – 6 ігор, різниця партій( 18-1), 18 очок;

2.МСК “Дніпро” – 6 ігор, різниця партій (16-5), 15 очок;

3.НУФВСУ – 5 ігор, різниця партій (12-4), 12 очок

При визначенні місць у турнірній таблиці спершу рахуються перемоги, потім різниця партій і різниця м’ячів. А коли і це не допоможе, то рахуються особисті зустрічі.

07.03.2020 – 11:00