У грі з «Будівельником» «Черкаським Мавпам» не пощастило у кінцівці гри

10 Лютого, 2021

У першому матчі баблу у Києві підопічні Максима Міхельсона на рівних грали із “Будівельником”, але поступилися – 80:88.

Команди з перших хвилин не витрачали часу на розвідку, а почали раз-по-раз набирати очки. “Будівельник” одразу вийшов вперед і лідирував протягом усієї чверті. “Мавпи” ж не відпускали суперника в рахунку. У черкасців почергово очки здобували Скапінцев, Джонс і Конєв. Ближче до кінця чверті кияни за рахунок якісних індивідуальних дій Реджі Джонсона та Стівена Буртта відірвалися на відстань 10-ти очок – 28:18.

На фоні цього успіху “Будівельник” продовжував набирати хід у другій чверті. Особливо це стосується Буртта, котрий фактично без промахів реалізовував кидки і за дві чверті набрав 17 очок. В певний момент перевага киян сягала 19-ти очок, але черкасці зусиллями Конєва і Райта місцями скорочували різницю, але не радикально. Так, під знаком “Будівельника” команди пішли на велику перерву – 51:33.

На старті третьої чверті “Мавпи”, зусиллями Діона Райта зуміли здійснити мініривок і скоротили відставання до 14-ти очок. Кілька вдалих атак від Діона завели черкаську команду, яка почала високо пресингувати суперника і продовжила скорочувати відставання. Так, спочатку “Мавпи” наблизилися до суперника спочатку на 8, а потім і на 6 очок!

На заключний період команди вийшли за рахунку 67:61. Суттєво у гру увімкнувся Кемерон Джонс. У середині періоду американський захисник здобув 5 очок поспіль і скоротив відставання до однієї атаки – 70:68. “Будівельник” на це відповів своїм ривком і повернув собі 10-очковий гандикап. Далі черкасці знову підтягнулися в рахунку, але буквально кілька помилок в останній хвилині поставили хрест на сподіваннях команди. “Будівельник” втримав перемогу – 88:80.

“Будівельник” – “Черкаські Мавпи” – 88:80 (28:18, 23:15, 16:28, 21:19)

ЧМ: Джонс – 19+6 передач; Райт – 28+3 підбирання, 4 передачі; Конєв – 16+11 підбирань; Скапінцев – 7+5 підбирань; Попов – 0+3 підбирання – старт; Ткаченко – 7+3 підбирання; Бондаренко – 2; Сергеєв – 1.

Статистика матчу

 

11 лютого о 16:00 гра проти “Київ-Баскета” у другому матчі баблу у Києві.

 

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»