«Черкаські Мавпи» розбили БК «Одеса» в першій виїзній грі сезону

10 Жовтня, 2019

Черкаські баскетболісти в Одесі здолали місцевих баксетболістів з рахунком 80:69

Нестримними сьогодні були легіонери нашого клубу: боснієць Хаджифейзович видав шалену лінійку 26-7-6, за крок до дабл-даблу зупинився Райт – 18 очок та 9 підбирань, а вбивчим шутером команди став Ейрінгтон – на рахунку американця 16 очок (4-5 триочкових).

Номінальним фаворитом поєдинку вважалися господарі. Та гості вже в дебюті зустрічі поставили під сумнів подібні прогнози. З триочковим Хаджифейзовича черкасці пішли вперед. Згодом боснієць став ключовою фігурою в складі гостей.

За першу чверть гості здобули 7 очок переваги та додали до великої перерви ще 4.

То й же Хаджифейзович реалізував за першу половину 3 з 4 триочкових, а загалом набрав 17 очок. Така ж реалізація дальніх кидків до перерви була в Ейрінгтона. Тоді як у господарі більше 10 очок набрав лише Мейсі – 12. Загалом за триочковими черкасці в першій половині втричі перевершили одеситів.

У третій чверті тенденція зберіглася. То ж на заключну чверть різниця сягнула 20 очок.

Лише після цього господарі спробували докласти зусиль, аби врятуватися від поразки в першому домашньому поєдинку. Та надто багато було втрачено. Серед іншого і сил. То ж Мавпи перемогу не впустили.

Герої матчу

Сеад Хаджифейзович став локомотивом перемоги Черкаських Мавп у цьому виїзному матчі. Боснієць стабільно ефективно відіграв упродовж всього ігрового часу й цілком закономірно став найрезультативнішим на майданчику.