«Черкаські Мавпи» здобули ефектну перемогу у Миколаєві

29 Лютого, 2020

«Черкаські Мавпи» сьогодні здобули героїчну перемогу у Миколаєві. У цьому матч заграти тренерський штаб міг лише вісьмох гравців! Урізана ротація пов’язана з травмами Кобця, Кольченка та Скапінцева, а також хворобі Райта і Бєлікова призвела до найкоротшої заявки «Мавп» цього сезону. Попри це черкасці мужньо відстояли у Миколаєві свою звитягу. Прекрасна командна гра в захисті та використані свої шанси у нападі дозволили черкаському клубу упевнено себе почувати наприкінці гри. В підсумку черкасці виграли третій матч сезону у МБК «Миколаїв» – 74:63.

Черкасець Іван Ткаченко виграв спірний м’яч на старті зустрічі і вже за 11 секунд партнер по команді Джейлін Ейрінгтон намагався відкрити рахунок дальнім кидком, проте був не точним. Натомість корабели, в першій ж атаці, зусиллями Приймака рахунок в грі зуміли відкрити. Ще за декілька секунд лідер господарів Квентін Петерсон реалізував три з фолом через руки розігруючого з Черкас Попова і підняв на ноги увесь палац спорту Надія. Мавпи на старті гри виглядали дещо розгубленими, в той час як команда Чернія швидко організувала ривок 10:2.

Головний тренер гостей Максим Міхельсон відреагував на такий хід поєдинку тайм-аутом, який приніс очікувані результати. На паркет гості повернулись більш сконцентрованими і швидко рахунок зрівняли. Надалі в чверті команди демонстрували рівну гру: господарі краще влучали триочкові кидки, в той час як гості добре працювали у фарбі. Завершилась перша десятихвилинка за рахунку 19:18.

В другій чверті Черкаські Мавпи, попри надзвичайно короткий ростер з восьми гравців, змогли продовжити домінувати як у своїй так і у фарбі суперника, що дозволило гостям відірватися у рахунку на 10 балів перед великою перервою, хоча, на папері, сильнішою передня лінія виглядала саме у гравців у білих майках. Окрасою чверті став ефектний алей-уп від  Руслова та Ткаченка. 30:40.

Вирішальною у матчі стала третя десятихвилинка: команди розпочали її відносно рівно, але ближче до завершення, після вдалого проходу від Ейрінгтона різниця в рахунку сягнула 18 балів. Мавпи намагалися збільшити власну перевагу ще більше, але різницю в 20 балів подолано не було.

На останніх хвилинах гри Петерсон та компанія намагалися створити диво, а враховуючи що у команди Міхельсона було задіяно в грі лише вісім гравцв, трапитися могло все, проте гості дотерпіли та вибороли таку важливу для себе перемогу – 63:74.

Герой матчу

Кращим на паркеті сьогодні був боснієць Сеад Хаджифейзович, який оформив надзвичайно потужний дабл-дабл – 17 балів та 15 підбирань.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Миколаїв. ПС Надія
Миколаїв –Черкаські Мавпи 63:74 (19:18, 11:22, 12:17, 21:17 )

Миколаїв: Петерсон 25 + 6 підбирань, Андерсон 12 + 9підбирань, Приймак 1 + 7 підбирань, Брістол 8, Хохоник 5, Онуфрієв 4, Адедиран 12 + 9 підбирань, Мещеряков.
Черкаські Мавпи: Руслов 2, Конєв 14 + 11 підбирань, Ейрінгтон 15 + 5 підбирань, Бондаренко 7, Хаджифейзович 17 + 15 підбирань, Ткаченко 10 + 8 підбирань, Попов 2, Сергеєв 7+ 5 підбирань.