Черкащанин забив гол у ворота загребського «Динамо»

22 Жовтня, 2019

Молодіжна Ліга Європи УЄФА. «Шахтар» U-19 – «Динамо» Загреб U-19 1:1

Артем Бондаренко вдруге відзначився забитим голом у матчах групового етапу молодіжної Ліги Європи УЄФА.

На початку другого тайму поєдинку черкащанин віддав класний пас на хід Сікану, якого на вході у карний майданчик зніс голкіпер молодіжного складу хорватського «Динамо». І хоча Йосипович зреагував на удар Бондаренка із 11-метрової позначки, шкіряна куля влетіла до сітки воріт. Втім радість гірників була короткотривалою – вже за п’ять хвилин гості змогли відігратися.

У підсумку поєдинок завершився результативною нічиєю 1:1. Молодіжний склад донецького «Шахтяря» у трьох поєдинках групового етапу спромігся набрати лише два залікових пункти.

Відео реалізованого пенальті

Нагадаємо, що Артем Бондаренко також забив гол у матчі першого туру у ворота англійського «Манчестер Сіті» (1:3).