Футболісти «ЛНЗ» (Лебедин) дома переграли ФК «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) – 3:1

10 Квітня, 2021

Лебединці здобули дуже важливу перемогу над своїм сусідом по турнірній таблиці, який перед цією грою відставав від «ЛНЗ» на одне очко і мав одну гру у запасі.

Перший тайм гри «ЛНЗ» (Лебедин) – ФК «Олімпія» (Савинці) закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів майданчика. На 62 хвилині екс-гравець ФК «Славутич» (Черкаси) Олавале Фабунмі, який зараз грає за «Олімпію» влучним дальнім ударом повернув інтригу у зустріч – 2:1. Проте через 15 хвилин Сторчоус відновив перевагу своєї команди у два голи – 3:1.

Здобувши перемогу 3:1, ФК «ЛНЗ», залишився на третьому місці (але вже «чистому» третьому місці), оскільки ФК «Кудрівка», яка на другому місці, також 10 квітня виграла.