Черкащанин Віталій Миколенко забив свій другий гол в Лізі Європи

28 Листопада, 2019

Захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко забив свій перший м’яч у поточному розіграші єврокубків. Відбулася ця подія в матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи проти шведського «Мальме». Це другий ерокубковий гол Миколенко за кар’єру. Вперше захисник столичного клубу відзначився в минулому сезоні Ліги Європи, вразивши ворота французького «Ренна».

Миколенко зрівняв рахунок в поєдинку на 19-й хвилині, завершивши стрімку атаку динамівців. Проте, на останній хвилині основного часу кияни, які грали в меншості, пропустили гол та зазнали прикрої поразки 3:4. Для виходу із групи «Динамо» в заключному поєдинку, 12 грудня, необхідно перемагати швейцарський «Лугано» і бажано із різницею в два і більше м’ячі.Зазначимо, що Віталій Миколенко відіграв свій 23-й матч за «Динамо» в поточному сезоні. У його активі два забиті м’ячі і чотири результативні передачі.