27 серпня ФК «ЛНЗ» стартує у Першій лізі Чемпіонату України з футболу. Ігри відбудуться без глядачів

25 Серпня, 2022

У  суботу, двадцять сьомого серпня, стартує чемпіонат країни у першому дивізіоні,  який на першому етапі розділений на дві групи «А» і «Б». Черкаський ФК «ЛНЗ» грає у групі «Б»:Гірник-Спорт” (Горішні Плавні), “Кремінь” (Кременчук), ФК ЛНЗ (Черкаси), “Металург” (Запоріжжя), “Оболонь” (Київ), “Полтава”, “Скорук” (Нікопольський р-н), “Чернігів”.

СУБОТА 27.08.22

Полтава – Гірник-Спорт

Чернігів – Скорук

ЛНЗ – Оболонь

Металург З – Кремінь

Нагадаємо, що у сезоні-2022/2023 заплановано провести змагання у два етапи — дві групи по вісім команд, два кола в 14 турів, 56 матчів у кожній групі на першому етапі (загалом 112 матчів).

На другому етапі 1—4 місця груп формують групу за вихід до УПЛ з урахуванням очок, отриманих на першому етапі в іграх між собою. А 5—8 місця формують групу за право грати в першій лізі з урахуванням результатів ігор між собою на першому етапі.

На другому етапі команди групи А проводять матчі тільки з командами групи Б у два кола, 32 матчі в кожній групі, команди проведуть по 8 матчів.

Загалом у чемпіонаті буде проведено 176 матчів. Кожна команда зіграє 22 матчі. Дві кращі команди здобувають право на прямий вихід до УПЛ, третя та четверта команди першої ліги зіграють матчі плей-офф за підвищення у класі — третє місце першої ліги грає з 14-м місцем УПЛ, четверте місце першої ліги грає з 13-м місцем УПЛ.

Джерело: ПФЛ