Черкащанин Артем Довбик – фіналіст Кубка Данії!

10 Червня, 2020

Довбик є кубковим данським бійцем – Артем є володарем минулорічного трофею в складі «Мідтьюлланна».

Сьогодні, 10 травня, відбувся півфінальний поєдинок розіграшу Кубка Данії «Сеннер’юск» Гадерслев – ФК «Горсенс». Черкащанин Артем Довбик вийшов в стартовому складі господарів та  відіграв на футбольному полі 72 хвилини.
«Сеннер’юск», пропустивши гол на початку другого тайму, здобув вольову перемогу 2:1. Вирішальний гол за хвилину до завершення ігрового часу на рахунку Якобсена.
«Сеннер’юск» в фінальному матчі поміряється силами із переможцем пари БК «Ольборг» – «Орхус».
В поточному розіграші Кубка черкащанин Артем Довбик в 5 матчах забив 2 гола.

В найближчу середу почин Довбика має підтимати інший черкащанин – Віталій Миколенко, який в складі київського «Динамо» проведе півфінальний поєдинок Кубка України проти ФК «Минай».
Нагадаємо, що «Фегервар» смілянина Івана Петряка не зумів пройти до фіналу розіграшу національного Кубка Угорщини. Команда із Секешфегервара двічі зіграла внічию 1:1 (виїзд) та 2:2 (вдома) проти «Мезекевешда».