Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Косарі» – «Патріот» 7:3

1 Грудня, 2019

1  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд першої ліги, групи «Б».

«Косарі» – «Патріот» (I ліга, група «Б»)

«Косарі» – «Патріот» (Сміла) – 7:3 (5:2)

Голи: Гацанюк, Френціс, Трандафілов (2), Шведін, Каймаков (2) – Пустовіт, Онученко, Видиш

Не встигла секундна стрілка годинника зробити один оберт на циферблаті годинника, як сміляни відкрили рахунок у зустрічі. Через півторихвилини Трандафілов і Гацанюк у двох не змогли обіграти Хоменка і таким чином зрівняти рахунок у зустрічі. Та все ж через хвилину голкіпер «Патріота» змушений був капітулювати після удару  у виконанні Трандафілова – 1:1.

Після стартових активностей команди перейшли до більш розміреного розвитку подій. Проте починаючи із 7 хвилини зустрічі  команди ввімкнули свої швидкості і глядачі побачили п’ятихвилинку багату на забиті м’ячі. У підсумку команди пішли на перерву при рахунку 5:2 на користь команди з Кам’янського району. Цікаво, що смілянські футзалісти проявляють велике бажання забивати голи, але з реалізацією моментів, що не часто виникають є проблеми.

На старті другої частини зустрічі «Патріоту» вдається скоротити відставання у рахунку до двох м’ячів, тим самим повернувши інтригу у гру. Згодом у смілян перспективний штрафний удар виконував Пустовіт, але його удар у кут воріт відбив голкіпер. А далі черговий м’яч влетів у рамку воріт смілян – 6:3. Через хвилину відбулася ще одна зміна рахунку не на користь гостей. До завершення гри залишалося грати ще 5 хвилин, але повинно було відбутися маленьке диво, щоб смілянські футзалісти змогли забити щонайменше чотири голи і не пропустити у свої жодного м’яча. І знаєте, за 3 хвилини до завершення гри в обох команда «намалювалося» по 5 фолів і, відповідно, виникли різні варіанти розвитку подій.

Проте до фінальної сирени на майданчику нічого особливого не сталося і «Косарі» довели зустріч до переможного кінця.