«Рятівник» – «Вектра» – 2:2. Футзал. Чемпіонат Черкащини (Вища ліга)

4 Лютого, 2024

4 лютого 2024 року. Десятий тур. Матч відбувся без глядачів.

Вища ліга. Рятівник (Черкаси) – Вектра (Черкаси) – 2:2 (1:0)

Голи: Пекур (2), Блонський (16) – Лавріненко (25), Каймаков (26)

Матч почався із забитого м’яча на 73 секунді зустрічі у ворота Вектри. Удар вийшов не сильним, але неочікуваним для досвідченого Дяка. Зрозуміло, для гості розраховували не на такий початок і вони швиденько організували масований штурм воріт рятівників, але справу до забитого гола ніяк не вдавалося довести. Загалом у першому таймі м’ячем частіше володіли вектрівці, але із завершальним ударом не складалося. Рятівник маючи на лаві запасних лише двох гравців особливо не поспішав, але зумівпритримати сили на другу половину зустрічі.

На 11 секунді другого тайму Блонський відібрав м’яч у суперника, обігрався із партнером по команді і забив другий гол – 2:0. Забитий гол дещо заспокоїв студентську команду, натомість Вектра додала і змусила суперника багато часу захищатися. Спочтку були небезпечні моменти із влучанням шкіряного у каркас воріт, а потім Лавріненко і Каймаков зрівняли рахунок – 2:2.  Рятівник після пропущених голів із останніх сил намагається вирвати перемогу, але Вектрі вдалося утримати нічийний рахунок і фінішувати на другому місці за підсумками першого групового етапу.