Черкаські велосипедисти порадували «золотими» стартами

23 Жовтня, 2019

Харків приймав найсильніших велосипедистів України. Чотири дні 110 спортсменів змагались за нагороди у трьох змаганнях

17-18 жовтня проходив ІІІ етап Кубку України в індивідуальній груповій гонці в якій Новаковський Віталій був другим, а Рибарук Костянтин виграв гонку.

19 жовтня проходив відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час. В цих змаганнях черкаські спортсмену знову на висоті. Серед чоловіків переможцем став Новаковський Віталій, а бронзову нагороду отримав Рибарук Костянтин.

Завершальними були змагання в естафетах, які проходили 20 жовтня. Чоловіча команда в складі: Новаковський Віталій, Підкуйко Андрій, Царан Ростислав та Рибарук Костянтин були недосяжними та вибороли золоті нагороди. Романов Андрій та Стіна Максим серед юніорів фінішували другими.

Всі спортсмени займаються в КДЮСШ №2 ЧМР у тренерів Степаненко В.В. та Єрмакова О.Д.