Після кількарічної перерви в змагальний бодібілдинг повернувся черкащанин Михайло Кисляков

29 Грудня, 2020

Черкащанина звикли бачити на турнірах і чемпіонатах в ролі судді, організатора змагань та успішного тренера. Камбек в ролі атлета на сцену відбувся 11 грудня на міжнародному турнірі «Арнольд Класик Європа» (м. Санта-Сусанна, Іспанія) і вийшов він срібним. Михайло посів друге місце в категорії менс класик фізик до 175 см.

Пресслужба ФББУ задала Михайлу Кислякову декілька запитань про його повернення на сцену.

– Михайле, що стало поштовхом, мотивацією повернутися на сцену? І чому прийняв рішення виступити саме на європейському «Арнольді»?

– Не дивлячись на те, що я активно займаюся тренерською діяльністю, любов до сцени нікуди не поділася. Виступати саме на турнірі «Арнольд Класик Європа» – майже спонтанне рішення, адже через карантин, доступ до ряду турнірів для нас закритий. На чемпіонати Європи та світу я возив велику команду своїх підопічних, тому не міг собі дозволити вийти там на сцену. Потрібно було організувати підведення і вихід кожного спортсмена (грим, допомога за лаштунками, поради з зали і т.п.). І, як результат, мої підопічні завоювали велику кількість медалей. Саме мої учні і стали мотивацією для мене підвести форму і вийти на сцену в цьому році. Це був більше турнір в задоволення для мене як для спортсмена.

– Все задумане вдалося? Що для тебе означає цей срібний успіх?

– Звичайно ж, друге місце зовсім мене не влаштовує, але і одночасно доводить, що моя звичайна форма дозволяє конкурувати з топовими спортсменами на міжнародних турнірах. З зайнятим місцем я згоден, адже поступився лише абсолютному переможцю турніру з відмінною формою і генетикою.

– Тебе готував до турніру, напевно, найпопулярніший зараз український професійний бодібілдер – Олег Кривий?

– Так, Олег погодився допомогти з підведенням до «Арнольду». Я йому дуже вдячний за допомогу, за те, що приділив час, поділився знаннями і досвідом, незважаючи на те, що сам в цей період готувався до найважливішого старту в своїй кар’єрі – турніру «Містер Олімпія».

– «Арнольд Класик Європа» – це тільки початок?

– Ясна річ, що це не випадковий вихід на сцену і зараз дуже важливо зробити правильні висновки, поліпшити форму, поставити цілі і йти до них.