Студент ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олег Данілов виборов бронзу чемпіонату світу армрестлінгу серед спортсменів до 21 року

8 Листопада, 2019

У м. Констанція (Румунія) відбулися чемпіонати світу з армрестлінгу у чотирьох вікових категоріях та серед осіб з інвалідністю

У змаганнях взяли участь і спортсмени з Черкащини. Найкращий результат серед наших земляків показав Олег Данілов, який у змаганні на ліву руку серед спортсменів до 21 року виборов бронзову медаль. Тренер бронзового призера чемпіонату – Данілов Геннадій.

Близьким до успіху у чемпіонаті світу серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху був Володимир Дорошенко, але у підсумку фінішував п’ятим.

Загалом у Констанції відбулися:

1. Чемпіонат світу серед дорослих.
  2. Чемпіонат світу серед юнаків до 15 років та до 18 років.
  3. Чемпіонат світу серед юніорів до 21 року.
  4. Чемпіонат світу серед ветеранів.
  5. Чемпіонат світу серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху.