Черкаський фінал всеукраїнського турніру з фехтування на шаблі у Львові

22 Грудня, 2023

В останньому дорослому старті 2023 року з фехтуванні на шаблі – Всеукраїнському турнірі пам’яті Вадима Андрієвського, що проходив у Львові, взяли участь 16 спортсменів і 14 спортсменок. При цьому в місті Лева зібрались майже всі представники збірної України.

У змаганнях серед жінок переможницею стала легендарна Ольга Харлан. Лідерка збірної вийшла з групи з усіма перемогами, після чого стартувала в турі прямого вибування одразу у чвертьфіналі. На цій стадії вона виграла у Валерії Гнідашевої (15:4) із Черкас. У фіналі ж Харлан перемогла партнерку з національної команди, Кравацьку, із перевагою в десять ударів – 15:5.

У чоловічих же змаганнях «золото» виборов черкащанин Богдан Платонов. За вихід у фінал Богдан здобув звитягу над лідером посіву та збірної України – Андрієм Ягодкою (15:13) з Одеси.

У протистоянні за «золото» Платонов переграв іншого представника Черкас – Олександра Каракая -15:8.