Черкащанки вдало виступили у Всеукраїнському турнірі з гімнастики спортивної

25 Лютий, 2020

Високі результати у Ромнах у традиційному турнірі з гімнастики спортивної, присвяченому пам’яті К. Зеленко, показали вихованки КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради

У змаганнях взяли участь 85 спортсменок, які представляли: Черкаси, Чернігів, Суми, Ніжин, Новгород- Сіверський, Ромни.

Впевнену перемогу у цих змаганнях здобули:

СТРЕМБІЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА (за програмою ІІр., 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),

ГУЦ ГЛОРІЯ (за програмою І юн.р., 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна),

ТАРАПАТА ДАР’Я (за програмою І юн.р., 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна).

Срібні нагороди отримали:

УДАЛА АНАСТАСІЯ (за програмою ІІр., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

МЕРКУЛОВА ПОЛІНА (за програмою ІІІр., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ДЕЛІКАТНА АЛІСА (за програмою ІІІр., 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна),

МІХТУНЕЦЬ МІЛА (за програмою ІІІр., 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна),

Бронзову медаль змагань вибороли:

ШЕПТУРОВА МАРІЯ(за програмою ІІр., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

КУКЛА ВЕРОНІКА (за програмою ІІр., 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна) ГОНТАР ВЕРОНІКА (за програмою ІІІр., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

САНДАЛОВА МІЛАНА (за програмою І юн.р., 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна).

У змаганнях приймали участь також: Костоглод Катерина, Цимбал Олександра, Гречана Діана.

ІІ день змагань – фінальні змагання в окремих видах багатоборства.

Результати вихованок КДЮСШ “Спартак” ЧМР:

УДАЛА АНАСТАСІЯ стала чемпіонкою в опорному стрибку за програмою ІІ розряду,

СТРЕМБІЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА виборола срібні медалі у вправах на брусах та колоді за програмою ІІ розряду,

КУКЛА ВЕРОНІКА – бронзу у опорному стрибку за програмою ІІ розряду,

МЕРКУЛОВА ПОЛІНА стала чемпіонкою у вправах на брусах та колоді, срібло – в опорному стрибку за програмою ІІІ розряду,

ГОНТАР ВЕРОНІКА – ІІ місце в опорному стрибку за програмою ІІІ розряду,

ЦИМБАЛ ОЛЕКСАНДРА посіла ІІ місце на брусах за програмою ІІІ розряду,

ГРЕЧАНА ДІАНА посіла ІІІ місце на колоді за програмою ІІІ розряду,

ДЕЛІКАТНА АЛІСА виборола бронзу у вільних вправах за програмою ІІІ розряду,

ГУЦ ГЛОРІЯ стала чемпіонкою у вправах на брусах за програмою І юн. розряду,

ТАРАПАТА ДАР’Я – чемпіонка на вільних вправах та срібло на брусах за програмою І юн. розряду.

Гімнасток до змагань готували тренери-викладачі: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор, Красовська Анастасія, Красовська Алла, хореографи: Зуєва Тамара та Нечмірьова Валентина, тренери- викладачі з акробатики: Літовкін Олександр, Черненко Дмитро.



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys