Кубок України з волейболу серед жіночих команд виграв СК «Прометей»

16 Березня, 2024

У вирішальному поєдинку підопічні Івана Пєткова не залишили шансів волейболісткам «Аланти». 

Фінал. СК “Прометей” — “Аланта” – 3:0 (25:16, 25:9, 25:19)

“Червоно-білі” вже з перших хвилини протистояння захопили ініціативу, яку змогли трансформувати у впевнене лідерство (3:0). Попри те, що підопічні Гарія Єгіазарова вчора віддали чимало сил у півфінальній зустрічі з “Буковинкою”, вони однаково боролися за кожен бал. Але зупинити атакувальний потенціал “Прометея” в стартовій партії було неможливо — 25:16.

У наступному сеті підопічні Івана Пєткова не дозволили своїм візаві навіть досягнути позначки в 10 очок. У гравчинь “Аланти” взагалі нічого не виходило як в атаці, так і захисті. Звідси й такий результат — 25:9.

Після 10-хвилинки перерви колектив Єгіазарова нарешті почав нав’язувати чемпіонкам країни гідну боротьбу. Блок останніх давав збій у ті хвилини, чим вправно користувалися опонентки та певний час вели в рахунку (7:9). Втім, так було недовго: “червоно-білі” повернули собі ініціативу та скоро довели партію, а з нею і матч до загального тріумфу — 25:19.

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (15), Дрпа (13), Маєвська (7), Дорсман (к) (10), Шаргородська (4), Міленкович (10), Нємцева (л), Васильєва (л).

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (3), Грицик (5), Федик (2), Лучко (5), Пугач (8), Парфьонова (1), Луценко (л), Бойко (л). На заміну виходили: Дзендзеловська (6), Лозінська (1), Камінська (6).

Бронзові нагороди змагань вибороли волейболістки “Балти”, які здолали суперниць із “Буковинки” – 3:1 (26:24, 25:18, 19:25, 25:23).

Найкращі волейболістки Кубка України:

Краща зв`язуюча – Дар`я ШАРГОРОДСЬКА (СК “Прометей”)

Краща ліберо – Анастасія КАРАСЬОВА (“Балта”)

Краща діагональна – Вікторія ЛОХМАНЧУК (“Буковинка”)

Краща догравальниця – Меліса БЮКМЕН (СК “Прометей”)

Краща блокуюча – Лідія ЛУЧКО (“Аланта”)

MVP турніру – Світлана ДОРСМАН (СК “Прометей”)

Джерело: fvu.in.ua