Чим запам’ятався спортивний 2020 рік: Черкаська обласна організація ФСТ «Спартак»

31 Грудня, 2020

Підсумки підвів голова Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрій Мрачковський:

Для Черкаської обласної організації ФСТ «Спартак» ознаменувався в першу чергу знаменною датою, адже в далекому 1935 році було засновано Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Незважаючи на певні обмеження, обласна організація  у році  що минає провела більшу частину, запланованих річним календарним планом, змагань та спортивно-масових заходів присвячених 85-річчю з дня заснування товариства.

Так вперше, спільно з Асоціацією ОТГ області та Федерацією волейболу Черкащини, проведено перший обласний Чемпіонат з волейболу серед чоловічих команд за участю 10 команд ОТГ. Завершено традиційні змагання з волейболу відкритого Чемпіонату міста «Златогор-ліга», які товариство проводить спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Проведено обласну Спартакіаду серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування та низку інших спортивних заходів.

Нагадаємо, що обласна організація проводить заходи з організації спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів серед широких верств населення, залучення працівників та службовців до регулярних занять фізичною культурою та спортом, проведенням загальнообласних галузевих Спартакіад у тісній співпраці з обласними галузевими профспілковими організаціями та спортивними організаціями, клубами, федераціями з видів спорту.

Зустрічаючи Новий 2021 рік спартаківці області сповнені надій на краще та налаштовані на подальшу роботу з вдосконалення організації та проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, продовження  славних традицій спортивної галузі області.

З Новим 2021 роком та Різдвом христовим, успіхів та мирного неба нам!