Прокуратура наклала арешт на головний стадіон Сумщини, який ніби придбав суперник ФК «ЛНЗ» в аматорському чемпіонаті країни

2 Січня, 2021

За інформацією редакції «Сумських дебатів» – їм з власних джерел стало відомо, що за фактом продажу і купівлі стадіону «Ювілейний» у центрі Сум за заниженою ціною прокуратурою Сумської області зареєстровано кримінальну справу, розслідування проводить слідче управління ГУНП Сумської області.

Вранці 31.12.2020р. lb.ua повідомляло, що державне підприємство «СЕТАМ» продало арештований футбольний стадіон «Ювілейний» у центрі міста Суми за 8 млн гривень, де переможцем торгів стало підприємство з смт Миколаївка Білопільського району товариство з обмеженою відповідальністю “Північ Агро Серіс”, а кінцевим бенефіціарним власником підприємства є Сергій Бондаренко, який є президентом футбольного клубу “Вікторія”, який виступає в аматорських чемпіонатах в одній групі з ФК “ЛНЗ”.

А вже ввечері 31.12.2020 «Сумські дебати» писали наступне:

– Як повідомив наш інформатор, стадіон арештований, готуються підозри організатору торгів — посадовим особами виконавчої служби, а також покупцям об’єкту. Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що стадіон «Ювілейний» у Сумах придбав інвестор із Миколаївки. Аукціон провели 30 грудня. Стартова ціна лоту складала 5 438 418 грн. Головний стадіон Сумщини було введено в експлуатацію 20 вересня 2001 року. Загальна площа «Ювілейного» становить 7 540,7 м², що дозволяє вмістити 25 830 глядачів.